Půjčka 5000 Kč na jeden měsíc pro lidi v insolvenci

Hledám půjčku 5000 Kč na cca 1 měsíc. Peníze potřebuji na zaplacení nájmu. Měla jsem teď nečekané výdaje. Mám pravidelný příjem ze zaměstnání a beru i invalidní důchod. Jsem ale bohužel už dva roky v insolvenci a tak si nemohu vzít půjčku od banky.

Hledám krátkodobou menší půjčku – stačí mi 5000 Kč na jeden měsíc. Potřebuji peníze na doplacení platby za nájem. Peníze bych vrátila obratem příští měsíc, i s příslušnými poplatky nebo úroky.

Jsem pracující invalidní důchodce. Jsem ale bohužel už dva roky v insolvenci a ještě jeden rok mi zbývá. Takže si momentálně nemohu půjčit od banky nebo od nějaké běžné nebankovní společnosti. Protože tam mi půjčku neschválí.

Můj čistý měsíční příjem (po odečtení splátek na insolvenci), je cca 16 000 Kč. Za nájem platím 5000 Kč a další náklady na živobytí na měsíc, jsou také cca 5000 Kč. Za běžných podmínek mi tedy zůstává dost peněz na další výdaje.

Teď u mě ale došlo k nečekaným výdajům, a potřebuji si krátkodobě půjčit 5000 Kč navíc. Peníze bych vrátila hned příští měsíc, hned jak dostanu výplatu a invalidní důchod na účet.

Ptala jsem se insolvenčního správce. Ten mi sice říkal, že by se to během insolvence dělat nemělo, ale v zásadě proti tomu nic nemá, když se jedná o takto malou částku.

Příjem – výplatu ze zaměstnání i invalidní důchod – vám mohu doložit. Mám výpis z účtu nebo i výplatní pásky či cokoliv jiného.

Potřebuji opravdu jen malou půjčku 5000 Kč, na pár týdnů, pak vše splatím.

Pokud je někdo ochotný půjčit i lidem v insolvenci za nějakých rozumných podmínek, tak se mi prosím co nejdříve osvětě. Budu vám moc vděčná, hodně mi to pomůže.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou