Půjčka 70 000 Kč na směnku na rozjezd podnikání

Hledám půjčku na směnku ve výši 70 000 Kč na zahájení podnikání. Mám v plánu podnikat v autodopravě.

Hledám někoho, kdo by mi byl ochoten půjčit 70 000 Kč na směnku. Peníze potřebuji na rozjezd podnikání v autodopravě. Peníze jsem schopný vrátit nejpozději do jednoho roku, ale pravděpodobně i podstatně rychleji.

Mám vyřízenou koncesi na autodopravu. Mám uzavřenou smlouvu s firmou, pro kterou budu jezdit a budu od nich mít auto v pronájmu. Aktuálně mi ale schází dostatečné finanční prostředky na první měsíce podnikání.

Peníze potřebuji především na nákup pohonných hmot a další provozní výdaje. Jakmile mi naskočí příjmy, tak bych půjčku mohl ihned začít splácet.

Mohu posílat buď postupně, každý měsíc nějakou částku, nebo do jednoho roku splatit všechny peníze jednorázově naráz i s příslušným navýšením (úroky podle toho jak si řekněte).

Mohu vám doložit všechny dokumenty, které už k zahájení podnikání mám vyjednané, abyste viděli, že si nevymýšlím. I přes krizi s koronavirem, mám zajištěnou stabilní práci (stabilní příjem), minimálně na několik měsíců, protože jezdit se musí.

Potřebuji jenom těch cca 70 000 Kč, protože než mi naskočí příjmy ze zakázek, tak to bude minimálně dva měsíce trvat. Spočítal jsem si to, tak aby to všechno vycházelo. Mohu se tedy zaručit, že půjčené peníze budu schopný bez problému splatit.

Všem děkuji, pokud mi mohou nabídnout pomoc. Akceptuji vaše podmínky a úroky.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou