Půjčka 80000 Kč pro lidi v insolvenci před Vánocemi

Jsem v insolvenci (už dva roky) a hledám půjčku 80 000 Kč. Jsem zaměstnaná a mám stabilní příjem. Peníze bych vám mohla splácet i přes insolvenci. Finanční prostředky potřebuji na různé výdaje, vánoční dárky a také na nákup ojetého auta.

Jsem už 2 roky v insolvenci a potřebovala bych půjčit 80 000 Kč před Vánocemi. Jsem zaměstnaná na HPP. Půjčku bych mohla splácet měsíčními splátkami po dobu 2– 3 roky. Insolvence mi má za necelé dva roky skončit, takže pak případně budu schopná půjčku doplatit rychleji.

Jsem už asi 2roky v insolvenci a ještě nějakou dobu budu. Potřebovala bych ale půjčit asi 80 000 Kč, na dobu 2– 3 roky. Půjčku bych splácela měsíční splátkou ve výši 2 – 3 tisíce korun. Doba splácení by závisela na tom, kolik byste chtěli zaplatit na úrocích a jaké budou další podmínky.

Kvůli současné situace okolo koronaviru COVID, jsem se dostala do finanční tísně. Jsem zaměstnaná a do práce chodím, i přes epidemii COVID, kde vlastně řádně splácím insolvenci. Navíc teď budou Vánoce, a já bych chtěla dětem koupit alespoň něco malého. A chtěla jsem si pořídit aspoň nějaké ojeté auto, které potřebují do práce.

Jsem dlouhodobě zaměstnaná, takže ani během epidemie moc nehrozí, že bych mohla přijít o práci.

Takže i když jsem v insolvenci, půjčené peníze bych vám mohla splácet bez problému.

Jsem rozvedená a mám dvě děti. Bydlím ale v domě přítele, takže moje náklady na živobytí, nejsou příliš vysoké.

Za půjčku bohužel ale nemám čím ručit. Dům, ve kterém bydlíme, není napsaný na mě. A i vzhledem k insolvenci, momentálně nevlastním nic cennějšího, co bych případně mohla dát do zástavy.

Mohu vám ale určitě doložit svůj příjem ze zaměstnání.

Předem děkuji všem, za nabídku půjčky do 80 000 Kč pro samoživitelku v insolvenci!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou