Půjčka do 100 000 Kč lidem v insolvenci během epidemie

Potřebuji půjčit částku do 100 000 Kč, na provozní výdaje okolo podnikání. Během podzimní epidemie koronaviru COVID, se mi podstatně snížil příjem. Jsem bohužel v insolvenci a nemám tak nárok na žádnou podporu od státu. Potřebuji půjčit peníze, abych udržela své podnikání v chodu

Potřebovala bych půjčit částku do 100 000 Kč. Během podzimu, jsem se dostala do finančních potíží, především kvůli epidemii koronaviru COVID. Vzhledem k omezením, které byly postupně nařízeny, se mi hodně snížil příjem.

Podnikám jako OSVČ, v oblasti maloobchodu a pohostinství. Už během jara to bylo náročné, ale to jsem to nějak zvládnula. Teď na podzim, tomu vláda nasadila korunu, když zase omezila veškeré podnikání.

Dělám, co můžu, abych se nějak udržela nad vodou, ale je to složité. Jsem bohužel už dva roky v insolvenci, a musím platit splátky insolvenčnímu správci.

I když jsem v říjnu a listopadu neměla skoro žádný příjem z podnikání, stejně musím zaplatit všechny výdaje. Sociální, zdravotní, nájem, všechny pravidelné měsíční platby.

Protože jsem v insolvenci, tak ani nemám nárok na podporu od státu (kompenzační bonus pro OSVČ). Takže jsem odkázaná jen sama na sebe.

Vypadá to, že během prosince, už bude snad situace lepší. Schází mi ale peníze na běžné provozní výdaje, a tak bych potřebovala půjčit částku do 100 000 Kč.

Peníze bych vám mohla splácet pravidelnými měsíčními splátkami ve výši 5000 Kč měsíčně. Pokud se situace v novém roce, vrátí alespoň trochu do normálu, tak bych pak splátku mohla zvýšit i na 10 000 Kč za měsíc.

Půjčku bych se vám pokusila vrátit určitě co nejrychleji, jak by to šlo.

Jsem nyní v insolvenci, a ještě necelé 3 roky budu. Jinak ale nemám žádné dluhy nebo jiné finanční závazky. Nemám žádnou nemovitost, kterou bych mohla dát do zástavy. Mám jen nějaké vybavení pro podnikání, ale to asi nemá pro nikoho smysl.

Mohu vám doložit daňová přiznání, nebo výpisy z účtu, abyste viděli, že za běžných podmínek se mi v podnikání docela daří. Pokud se situace alespoň trochu vrátí do normálu, tak bych neměla mít žádný problém vám peníze rychle vrátit zpět.

Předem děkuji za nabídku půjčky do 100 000 Kč pro OSVČ v insolvenci během epidemie COVID.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka na směnku, Půjčka od soukromníka, Půjčky do 100.000 Kč
Sekce: ,,,,,,,,,