Půjčka na směnku 600 tisíc korun na splátky

Poptávám půjčku do 600 tisíc korun, na konsolidaci několika finančních závazků. Mám úvěr u banky a několik nebankovních půjček, které bych chtěl sloučit do jedné. Jsem zaměstnaný s čistou mzdou 37 000 Kč a kromě toho podnikám jako OSVČ – vedlejší činnost. Hledám půjčku na směnku, kde bych mohl splácet měsíčně cca 10 000 Kč.

Poptávám půjčku ve výši 600 000 Kč na směnku, kterou bych mohl splácet formou pravidelných měsíčních splátek. Peníze potřebuji na úhradu několika nevýhodných finančních závazků, které se mi postupně nahromadily. Jedná se mi tedy o jakousi „konsolidaci“ různých půjček a dalších závazků.

Jsem zaměstnaný na HPP na dobu neurčitou. Pro zaměstnavatele pracuji již delší dobu. Mám tedy stabilní zaměstnání. Můj čistý příjem ze zaměstnání, je cca 37 tisíc korun měsíčně.

Kromě práce na HPP, podnikám i jako OSVČ. Podnikání mám jako vedlejší činnost. Až donedávna byl příjem z podnikání poměrně slušný a stabilní. V průměru to dělalo měsíčně 15 – 20 tisíc korun (liší se to podle ročního období apod.).

Bohužel i na moje podnikání, dopadla koronakrize. Kvůli omezením během epidemie COVID, se mi příjem z podnikání propadl skoro na nulu.

Mám sjednáno několik půjček u různých finančních společností. Jedna, ta největší půjčka, je u banky. Ale ostatní jsou jen krátkodobé půjčky, u nebankovních společností. A ty mě trápí asi nejvíc. Chtějí tam dost vysoké poplatky, a splácet to jen z výplaty, je dost náročné.

Mám ještě nějaké peníze v rezervě, ale bylo by pro mě výhodnější, tyhle nebankovní půjčky jednorázově doplatit, a pak splácet jen jednu měsíční splátku.

Pokud je nějaký soukromník, nebo někdo jiný, ochotný půjčit 600 000 Kč na směnku, nebo i jinou formou, budu moc rád.

Peníze bych vám splácel pravidelnou měsíční splátkou. Mohu vám zaručit minimálně 10 000 Kč měsíčně. Pokud se trochu zlepší situace okolo koronaviru, tak to může být i více.

Předem děkuji za nabídku půjčky do 600 tisíc korun.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze na směnku, Půjčky pro OSVČ, Úvěr do 1 milión korun
Sekce: ,,,,,,,,,,