Půjčka 600 tisíc korun na konsolidaci nevýhodných půjček

Potřebuji půjčit částku 600 tisíc korun na konsolidaci několika nevýhodných nebankovních půjček. Jsem zaměstnaná na plný úvazek a smlouvu mám na dobu neurčitou. Moje mzda je 28 tisíc korun. Mohla bych měsíčně splácet 5000 Kč.

Potřebuji půjčit 600 tisíc korun, na vyplacení všech mých stávajících půjček. Postupně jsem si nabrala několik různých půjček a úvěrů. A přestávám zvládat jejich splácení. Ráda bych tedy všechny půjčky vyplatila, a následně splácela jen jednu půjčku, která by měla nějaké přijatelné podmínky.

Zkoušela jsem si v bance žádat o konsolidaci půjček, ale tam mě odmítli. Prý toho už mám moc, a oni mi nemohou nijak pomoci. Našel by se prosím nějaký ochotný člověk, který by mi pomohl pomoci?

Jsem zaměstnaná na plný úvazek a v práci mám smlouvu na dobu neurčitou. Pro firmu pracuji už skoro 5 roků. Můj měsíční plat činí 28 tisíc korun.

Nevlastním ale žádnou nemovitost, nic co bych mohla dát do zástavy. Bydlím jen v pronajatém bytě. Mám malého syna a jsem rozvedená. Nemám nikoho, na koho bych se mohla obrátit s žádosti o pomoc. Moje rodiče už nežijí. Neznám nikoho, kdo by mi mohl půjčit takto vysokou částku.

Ráda bych tedy našla někoho, kdo by mi mohl půjčit obnos 600 000 Kč na delší dobu. Mohla bych vám měsíčně splácet 5000 Kč. Půjčku bych tedy určitě potřebovala na delší dobu.

Mohu vám doložit příjem ze zaměstnání – výplatní pásky, výpis z bankovního účtu, nebo cokoliv, co si řeknete.

Všechny půjčky mám především u nebankovních společností, kde musím měsíčně platit hodně vysoké splátky a nedá se to moc zvládat. Potřebuji to akutně nějak vyřešit.

Prosím jen bez poplatků předem. Už jsem naletěla na jeden podvod, kde po mě chtěli peníze předem a podruhé už na to neskočím. Nehodlám platit nic předem.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou