Půjčka na směnku do 20 000 Kč v hotovosti na kratší dobu

Hledám půjčku na směnku do 20 000 Kč v hotovosti. Peníze potřebuji jen na kratší dobu, příští měsíc bych je všechny vrátil i s příslušnými úroky. Jsem zaměstnaný na hlavní pracovní poměr a kromě toho mám i další brigádu. Příjem mohu doložit.
Obracím se na vás, ohledně případné půjčky peněz na směnku. Potřeboval bych půjčit 20 000 Kč na kratší dobu. Rád bych dostal peníze v hotovosti (jsem z Prahy). Stačilo by mi to do příštího měsíce.

Jsem normální pracující člověk, a pracuji v gastru. Mám měsíčně výplatu cca 30 000 Kč čistého. V současné situaci mi ale hodně poklesl příjem ve formě dýšek ze zaměstnání. Poslední 3 měsíce byly fakt špatné, teď už se to ale zlepšuje.

Díky tomu, jsem se dostal do skluzu s pár splátkami. Každopádně, další  výplatu budu mít následující 20. den v měsíci. Kromě toho mám nyní i brigádu, ale bohužel tam je také výplata až 15. den v měsíci. Jsem ochoten Vám zaslat i smlouvy, případně výplatnice.

Měl bych zájem o půjčku v maximální výši do 20 000 Kč, což je u mě jen část hlavního příjmu z výplaty ze zaměstnání. Tudíž se splácením případné půjčky, by neměl být problém.

Nevím, jak to v praxi chodí s úroky u půjčky na směnku, ale pokud bychom se domluvili, byl bych ochoten vám příští měsíc dát o 5000 Kč navíc.

Co se týče peněz, tak bych je využil na splátku nájmu, plus další nezbytné výdaje. Preferuji pouze hotovost. Trvalé bydliště mám na Praze. Je mi 27 let, bydlím sám, děti nemám.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou