Půjčka na směnku do 60000 Kč během epidemie COVID

Prosím o pomoc se zaplacením dluhu na nájemném. Kvůli epidemii COVID, jsem na neschopence a snížil se mi příjem. Vznikl mi dluh na nájemném, který potřebuji rychle zaplati. Jedná se o částku 60000 Kč. Prosím o půjčku a směnku, abych to mohla nějak vyřešit.

Potřebovala bych si půjčit peníze na směnku. Jedná se mi o částku cca 60000 Kč, které bych nutně potřebovala na zaplacení nájmu.

Kvůli epidemii COVID, jsem se dostala do situace, kdy se mi snížil příjem, a já si nemohla dovolit platit nájem za byt. Vznikl mi tak dluh na nájemném, který bych potřebovala rychle zaplatit, jinak mi hrozí vystěhování z bytu.

Jsem zaměstnaná, ale v zaměstnání jsem už několikátý měsíc na neschopence. Moje nemocenská je cca 10 000 Kč měsíčně. Před epidemií, jsem k zaměstnání měla ještě brigádu. Po večerech a o víkendech, jsem pracovala v restauraci jako servírka. Ale to teď nejde.

Díky těmto problémům se mi citelně snížil příjem. A já vycházím jen tak tak. Pokud bych se ještě navíc musela vystěhovat z bytu, tak netuším co bych dělala.

Pokud by mi byl někdo ochotný půjčit těch 60000 Kč, tak bych vám mohla začít splácet 2000 Kč měsíčně. To nějak dám dohromady i teď. Jakmile by se zlepšila situace okolo epidemie, tak bych pak mohla splátku zvýšit, i na 5000 Kč měsíčně.

Až budu moci zase normálně chodit do práce, a na brigádu, tak se mi příjem podstatně zvýší. A pak bych neměla mít problém vše rychle doplatit.

Jsem opravdu v zoufalé situaci a moc by mi pomohla jakákoliv pomoc. Prosím o nějakou seriózní nabídku na finanční pomoc. Bez poplatků předem. Blíží se Vánoce a já vůbec netuším co dál

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka na směnku, Půjčka od soukromníka, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,