Půjčka na směnku od soukromého subjektu pro lidi v exekuci

Sháním půjčku na směnku od soukromého subjektu, abych vyřešil svoji špatnou finanční situaci. Mám několik nevýhodných lichvářských půjček od nebankovních společností. Díky tomu jsem se dostal i do exekuce.

Sháním půjčku na směnku od soukromého subjektu, abych mohl zklidnit svou finanční situaci. Dostal jsem se do bodu, kdy nestíhám finančně plnit své závazky. Potřeboval bych půjčit 100 tisíc korun na směnku, bez registrů a bez zástavy a hlavně bez jakýchkoliv poplatků předem.

Před časem jsem postupně uzavřel několik menších nebankovních půjček. Nejednalo se o velké částky, ale vzhledem k tomu, jak vysoké poplatky si tyhle lichvářské nebankovní firmy účtují, je pro mě velmi obtížné je splácet.

Půjčku bych chtěl použít k zaplacení svých dluhů. A mít pak možnost splácet jen jednomu subjektu pravidelnou splátku jednou měsíčně.

Bohužel nemohu nabídnout žádnou záruku. Nevlastním žádný hodnotnější majetek. Žádnou nemovitost a ani auto, ani nic podobného.

Mám také problém s tím, že mám exekuci. Právě díky těm lichvářským půjčkám, jsem se dostal do problémů s exekutorem, který mi teď strhává peníze výplaty.

Nejedná se naštěstí o příliš velkou částku a celá exekuce by měla být vyřešena do 3 měsíců.

Pokud by mi někdo půjčil peníze na směnku, tak bych exekuci okamžitě doplatil a mohl tak splácet i vyšší měsíční částku.

Měl bych zájem o částku 100000 Kč při splatnosti do 48 měsíců. Peníze bych použil na zaplacení všech mých pohledávek (nebankovních půjček a exekuce).

Následně bych byl schopen splácet 3500 Kč každý měsíc, časem možná i o něco více. Jsem zaměstnán na dobu neurčitou společnosti Tesco, kde mám čistý příjem 22000 Kč.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou