Půjčka 150 000 na směnku bez poplatků předem

Sháním půjčku na směnku do 150 000 Kč, bez placení poplatků předem. Potřebuji vyplatit několik malých půjček (jde mi o konsolidaci). Peníze bych splácela 3 roky, měsíční splátkou 4 – 6 tisíc korun. Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou. Příjem mohu doložit. Nemám exekuci nebo insolvenci.
Sháním půjčku 150 000 Kč na směnku, třeba i od soukromé osoby. Mám více malých půjček, které musím splácet. A chtěla bych je všechny sloučit do jedné, ať mohu splácet jen jednu částku měsíčně.

Jsem zaměstnaná v jedné firmě už šest roků, na hlavní pracovní poměr. Smlouvu v zaměstnání mám na dobu neurčitou. Mohla bych každý měsíc posílat splátku 4 – 6 tisíc korun. Splácela bych to tedy cca 3 roky – záleželo by na tom, jak bychom se domluvili.

V průběhu posledního roku, jsem si postupně nabrala několik různých půjček. Něco bylo na nutné výdaje, něco bylo na zbytečnosti (čehož teď zpětně dost lituju).

Zpočátku jsem si neuvědomila, jak moc náročné je splácet tyhle malé půjčky. Musím každý měsíc platit vysoké poplatky, třeba jen za prodloužení doby splatnosti. A jen minimum jde na úhradu původního dluhu. Někde se mu původní dluh nesnižuje vůbec. Takže pořád dokola jenom platím a nic z toho.

Chtěla bych tenhle začarovaný kruh nějak vyřešit, protože se z toho asi jinak brzo zblázním. Chtěla bych si půjčit 150 000 Kč. Třeba i na směnku nebo od soukromníka, abych mohla všechny ty malé půjčky naráz zaplatit, a měla od nich pokoj.

Pak už bych splácela jen tuhle půjčku a postupně bych to vše splatila. Zkoušela jsem si ale žádat o konsolidaci u banky, nebo i jinde, a zatím jsem nebyla nikde úspěšná.

Nemám žádnou nemovitost, kterou bych mohla dát do zástavy. Mohu ručit jen svým příjmem ze zaměstnání (vše mohu doložit).  Nemám exekuci ani insolvenci.

Pokud by mi někdo mohl nabídnout půjčku na směnku do 150 tisíc korun, tak se mi prosím ozvěte.

Prosím ale jen bez placení poplatků předem. Nechci už si naběhnout na nějaký podvod. Už tak jsem na tom po finanční stránce dost špatně. Takže rozhodně nechci platit nic předem

Předem děkuji za jakoukoliv rozumnou nabídku na pomoc v mé situaci.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Půjčky poptávka, Soukromá půjčka
Sekce: ,,,,,,,,,