Půjčka v hotovosti na směnku 200 000 Kč na 3 měsíce

Hledám půjčku 200 000 Kč na 3 měsíce. Může to být i půjčka na směnku, ale preferuji vyplacení peněz v hotovosti. Peníze bych vrátila ihned, jakmile soud dořeší majetkové vyrovnání po rozvodu.

Potřebovala bych krátkodobě půjčit 200 000 Kč. Peníze mohu vrátit, poměrně rychle. Nejpozději za 3 měsíce.

Aktuálně se rozvádím a s manželem řešíme u soudu majetkové vyrovnání. Jedná se o poměrně velkou částku. Podle právníka by se to mělo uzavřít během 1 nebo 2 měsíců. Pak bych vám mohla celou půjčenou částku ihned vrátit.

Pokud by mi byl někdo schopen půjčit 200 tisíc korun, tak mohu za 3 měsíc vrátit zpět 300 tisíc korun.

Preferuji nějakou rozumnou, krátkodobou půjčku. Klidně i na směnku. Je ale pro mě lepší, abych peníze dostala v hotovosti, než převodem na účet v bance.

Jsem zaměstnaná, a nikdy jsem nebyla ani v exekuci ani v insolvenci. Nikde nic nedlužím. S manželem vlastníme rodinný dům, chalupu v Jižních Čechách a auto. Nic z toho nyní nemohu dát do zástavy, ale vlastnictví majetku mohu doložit.

U soudu to směřuje k tomu, že mě manžel z našeho společného majetku vyplatí. Vzhledem k tomu, že manžel podniká a daří se mu, tak má dostatečnou finanční rezervu na to, aby mi peníze z finančního vyrovnání po rozvodu ihned vyplatil. Mohu tedy půjčku opravdu zaplatit nejpozději za 3 měsíce.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou