Rychlá půjčka 25 000 Kč bez výpisu z bankovního účtu

Hledám půjčku 25 000 Kč bez výpisu z bankovního účtu, nebo bez dalšího dokazování příjmu. Pracuji v restauraci jen na DPP a peníze dostávám v hotovosti na ruku. Potřebuju rychlou půjčku na zaplacení účtů. Peníze mohu vrátit do 3 měsíců.

Dostala jsem se do finančních potíží a potřebovala bych půjčit 25 000 Kč. Je to docela urgentní, protože potřebuji rychle zaplatit nějaké účty.

Pracuji v restauraci, kde ale nejsem vedená jako zaměstnanec. Mám zde momentálně jen smlouvu na DPP a peníze navíc dostávám na ruku, bez nějakého papírování.

Zkoušela jsem si požádat o půjčku v bance nebo i u několika nebankovních společností, ale všude mě odmítají, protože nemohu doložit výpis z bankovního účtu, kde by byl vidět nějaký příjem. To já ale doložit nemohu, protože mám příjem v hotovosti.

Prosím o nabídku nějaké solidní půjčky do 25 000 Kč, která by se dala vyřídit rychle i bez výpisu z bankovního účtu nebo bez jiného dokládání příjmu, protože ten já momentálně doložit nemohu.

Mám docela slušný příjem a jsem schopná bez problému splácet. Pokud by mi někdo půjčil těch 25 tisíc korun, pak mohu půjčené peníze bez problémů vrátit do 3 měsíců.

Tato záležitost hodně spěchá, potřebuji zaplatit účty za nájem a další během několik a málo dnů. Pokud někdo poskytuje půjčky i lidem bez „oficiálního“ příjmu, tak se mi prosím, co nejdříve ozvěte. Budu ráda za jakoukoliv nabídku.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou