Půjčka 150 00 Kč pro Slováky žijící a pracující v ČR (bez trvalého pobytu)

Hledám půjčku pro Slováky, co žijí a pracují v Česku. Jsem zaměstnaný u české firmy, mám pravidelný příjem, a potřeboval bych si půjčit 150 000 Kč. Peníze potřebuji na investice do podnikání. Splácel bych měsíční splátky po 10 000 Kč.

Sháním půjčku, která by byla dostupná i pro Slováky. Pracuju a žiju v Česku, ale nejsem občanem ČR (a nemám zde ani trvalý pobyt, jen přechodné bydliště). Takže to mám se sháněním půjčky složitější. Zatím jsem nenarazil na nějakou rozumnou možnost, jak si půjčit peníze.

Potřeboval bych půjčit 150 000 Kč, které bych splácel měsíčními splátkami. Jsem zaměstnaný a mám pravidelný příjem, takže bych mohl platit splátku 10 000 Kč každý měsíc. Podle toho, jaké bude navýšení, bych půjčku mohl splatit už za cca jeden a půl roku.

Jsem občanem SR, a v Česku mám jen přechodný pobyt. Nemám tady trvalé bydliště. Bydlím jen v podnájmu (jsme tři kamarádi a máme společně pronajatý byt). Byt není psaný na mě, což někde vadí, protože nemám jak doložit adresu pobytu v ČR.

Jsem zaměstnaný jako řidič, u jedné české firmy. Vydělám si slušné peníze. Čistý příjem mám přes 50 tisíc korun měsíčně. Půjčku tedy mohu splácet bez problémů.

Zaměstnání mohu doložit pracovní smlouvou. S doložením výplaty je to ale horší. Základní plat, mám jen něco kolem 20 tisíc korun, zbytek jsou diety a další peníze „bokem“ na ruku. Takže podle výplatní pásky nebo podle výpisu z bankovního účtu to vypadá, že mám jen malý příjem.

Nemám žádné dluhy (ani tady v ČR, ani na Slovensku), nikdy jsem nebyl v exekuci, jsem svobodný a bez závazků. Nemám velké výdaje, a peníze si nechci půjčovat na zbytečnosti.

Společně s jedním kamarádem rozjíždíme menší podnikatelský projekt, a potřebuji sehnat cca 150 tisíc korun na investice.

Pokud by mi někdo mohl půjčit peníze, nebo alespoň rozumně poradit, tak budu moc rád. Zkoušel jsem se ptát v bance, nebo jsem zkoušel i pár nebankovních půjček, ale všude mě zamítli.

Buď jim vadí to, že jsem Slovák, nebo chtějí doložit adresu, kde bydlím (nájemní smlouvu ale nemám), nebo jim vadí nízký příjem.

Nevím, co mám dělat, protože příjmy mám, nikomu nic nedlužím. Nikdy jsem si nepotřeboval půjčovat peníze a netušil jsem, že s tím bude takový problém.

Dejte mi prosím vědět, co a jak se dá dělat, pokud byste mi mohli nějak pomoct.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou