Úvěr – nabídka investice do služeb pro zemědělce

Úvěr - nabídka investice do služeb pro zemědělce

Dobrý den, chtěl bych vás moc poprosit o tuto pomoc na zřízení firmy pro konání služeb v zemědělství. Hledám úvěr, nebo nabízím možnost investice s tím, že byste se stali společníkem mojí nové firmy.

Potřebuji získat na nákup zemědělských strojů nejméně cca 2,5 miliónu korun. Může být i více peněz (čím je více strojů, tím více peněz se vydělá).

Chtěl bych vám taky napsat, jak to se mnou je. Od malička jsem se věnoval a zajímal o zemědělství. I přes některé překážky jsem pokračoval v této profesi a velmi tomu rozumím a dokáži jakýkoliv zemědělský podnik, nebo farmu zefektivnit a pozvednout díky praxi.

Mým snem je vybudovat firmu na výpomoc zemědělcům ve Východočeském kraji, v okolí Poličky, Litomyšle, Svitav a Pardubic. Protože chci dělat práci, které velmi dobře rozumím a umím jí dobře udělat.

Vzhledem k počasí a velkých nároků na sklizeň je tu možnost provozovat služby pro zemědělské podniky a zemědělce za velmi slušnou cenu. Je na to zapotřebí větší a speciální technika, která je drahá.

Já dokáži potřebné stroje sehnat laciněji, za hezkou cenu. Je to projekt s minimálními náklady a téměř bez rizik, návratnost i s výdělkem. Za určitých podmínek je návratnost vstupní investice už do jednoho roku, max. do dvou let.

Čím je více strojů, tím se více vydělá peněz. Pokud je tady konkurence, já se nebojím, protože nikdo tuto techniku nemá v takovém celku, jaký plánuji já.

Je potřeba začít tento projekt, co možná nejdřív, protože je o tyto služby velký zájem. Je tady v okolí mnoho práce a utíká tu zbytečně spoustu peněz.

Pokud mi chcete pomoct i jinak, budu taky rád. Myslím, že se vám můj projekt bude líbit. Budu působit převážně ve Východních Čechách, na Vysočině a možno i jinde.

V období před pěti roky se mi stal vážný úraz pravé nohy v kotníku, kde se mi kotník zlámal na několik kousků. Špatně se mi chodilo, i tak jsem nadále chodil do práce, protože mě to bavilo a nechtěl jsem se válet jenom v posteli.

Bohužel se můj stav nadále zhoršoval, kvůli úředníkům, kteří mi znemožňovali jezdit autě, a musel jsem chodit pěšky s touto rozbitou nohou.

Na dobrého právníka jsem neměl a dodnes nemám peníze. Taky jsem bohužel v loňském roce přišel o levou nohu, kde jsem si vrazil hřebík do nohy, vinou velmi silného zánětu, kde se mi to dostalo až do krve a málem jsem umřel.

Dnes jsem na tom tak, že když jsem přišel domů z léčení domů, tak nemám co dělat a rád bych nějak pracoval a pomáhal ostatním lidem.

Pokud by měl někdo seriózní zájem o investici do vzniku nové firmy v oblasti služeb pro zemědělce, pak se mi ozvěte a já vám mohu o projektu sdělit více informací. Mám vše pečlivě rozplánováno a rozepsáno. Jak vstupní náklady, tak i očekávané provozní náklady a příjmy. Uvidíte, že se jedná o rozumný projekt a ne jen nějaký bláznivý nápad.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou