Úvěr 500 000 Kč pro OSVČ bez zástavy nemovitosti

Hledám úvěr pro OSVČ do 500 000 Kč. Finanční prostředky potřebuji na rozšíření podnikání, na zařízení nové prodejny. Podnikám jako OSVČ už 4 roky. Před dvěma roky jsem ale dokončila insolvenci a banka mi nepůjčí. Hledám půjčky bez zástavy.

Podnikám jako OSVČ již čtvrtým rokem. Poslední dva roky, byly díky COVIDu dost náročné, ale nějak jsme to zvládli, a nyní to už vypadá dobře. Plánuji rozšíření podnikání. A proto bych měla zájem o získání úvěru ve výši 500 000 Kč, na investice spojené s mým podnikáním.

Podnikám v oblasti maloobchodu. Provozuji dvě kamenné prodejny a také eshop. Nyní se mi naskytla možnost zřízení třetí kamenné prodejny, na ideálním místě. Podle předběžných propočtů, bychom tam mohli dosahovat velmi zajímavého obratu.

Náklady spojené s přebudováním prostor, a nákup veškerého vybavení, které je potřebné pro zahájení prodeje, ale překračují moje momentální finanční možnosti. Chybí mi řádově 500 000 Kč, které bych si chtěla půjčit.

Mám ale obtíže se získáním půjčky v bance. Před dvěma roky, jsem dokončila insolvenci. Splatila jsem vše, co jsem měla (mnohem více, než je minimum stanovené zákonem). Dluhy, pro které jsem šla do insolvence, nijak nesouvisely s podnikáním. Jednalo se o následky nepovedeného manželství, které už je dávno za mnou.

Díky nedávno dokončené insolvenci, mi ale v bance nepůjčí (a také ohledem na nedávnou situaci okolo COVID, kdy nás dost omezovali).

Potřebovala bych si tedy půjčit od nějakého soukromníka, nebo od někoho, kdo se nebojí jít do rizikovější půjčky. Mohu, nabídnout adekvátní úroky/navýšení.

Můj čistý příjem z podnikání je cca 100 000 Kč měsíčně. To vám ale doložím jen obtížně, protože účetní mi dělá daňové přiznání, tak aby tam byla nula. Mohu ale případně doložit výpisy z bankovního účtu, kde jsou vidět obraty (což nejsou zrovna malé peníze).

Případně mi za úvěr může ručit můj současný partner, který je zaměstnaný na HPP. Jeho čistá mzda je cca 50 000 Kč. To by snad u půjčky do 500 000 Kč mohlo stačit.

Nemohu dát do zástavy žádnou nemovitost. Prodejny, které provozuji, jsou jen v pronajatých prostorách. Dům, ve kterém bydlím, a který je fakticky můj, je ale formálně napsaný na rodiče (kvůli předchozí insolvenci).

Půjčku bych mohla splácet měsíčními splátkami – posílala bych minimálně 25 000 Kč. S tím, že to chci splatit co nejdříve. Takže bych jednou za čtvrt roku poslala i nějakou mimořádnou splátku podle toho, jak by se nám dařilo.

Předem děkuji za jakoukoliv seriózní reakci. Pokud ale požadujete nějaké placení poplatků předem, tak se ani nenamáhejte odpovídat. Byla by to jen ztráta vašeho i mého času.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou