Krátkodobá půjčka 30 000 Kč na pronájem bytu

Rád bych požádal o poskytnutí krátkodobé půjčky 30 000 Kč na 5 měsíců. Peníze potřebuji na zaplacení kauce za pronájem bytu. Peníze bych splácel měsíční splátkou 8000 Kč. Jsem momentálně oficiálně nezaměstnaný, ale mám brigádu s příjmem 20 000 Kč – je to práce na černo.
Rád bych poprosil o krátkodobou pomoc při řešení mé situace. Potřebuji půjčit cca 30 000 Kč na pronájem bytu, abych měl kde bydlet a mohl požádat soud o svěření dcery do mé péče.

Pokusím se vám vysvětlit svoji situaci. Před týdnem jsem byl nucen rozejít se s matkou mé dcery, která je dlouhodobá alkoholička bez snahy se léčit. Bohužel naše dcera zůstává nadále v její péči, jelikož bydlí v domě a rodiči.

Partnerka je od skončení mateřské nezaměstnaná a já jsem o práci přišel před dvěma měsíci. Díky tomu jsem vyčerpal veškeré finanční prostředky, které jsem měl. Nynější situace je, že potřebuji rychle obstarat pronájem bytu, abych mohl zažádat soud o přidělení dcery do péče.

Příjem mám v současnosti z nárazové brigády a hledám si stále zaměstnání. Průměrné výdělky mám nyní kolem cca 20 000 čistého, ale pracuji na černo, tudíž nemám jak doložit příjem.

Tímto bych chtěl poprosit, zda by bylo možné mi pomoci. A to částkou 30 000 Kč s možností měsíčních splátek do 8000 Kč na 5 měsíců. Celková splatná částka tedy 40 000 Kč nebo jednorázovou platbou ve výši 45000 po 5 měsících.

Chápu, že jsem velmi rizikový klient a myslím, že mnou navrhované řešení je férové jak pro věřitele, tak akceptovatelné pro mě.

Vzhledem k výše uvedenému stavu, nemám v současné chvíli možnost získat půjčku ani u nebankovních společností typu Provident atd.

Půjčené peníze, bych použil pouze na získání nového bydlení – na zaplacení kauce za byt a nájemného dopředu. Už jsem se díval na dostupné nabídky pronájmů a částka 30 000 Kč by to měla pokrýt.

Předem všem děkuji, za jakoukoliv smysluplnou reakci.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou