Dočasná krátkodobá půjčka během refinancování hypotéky

Hledám krátkodobou půjčku 25 000 Kč, kterou bych vrátil nejpozději do jednoho měsíce, i s příslušným navýšením. Peníze potřebuji na doplacení jednoho mikroúvěru. Jsem v procesu refinancování hypotéky, a potřebuji mít čisté registry, tak si nemohu dovolit nějaké zpoždění ve splácení.

Mám poměrně vysoké příjmy, a nemám žádné velké dluhy. Přesto jsem se dostal do situace, že bych krátkodobě potřeboval půjčit peníze. Jedná se mi jen o částku cca 25 000 Kč, kterou potřebuji jen cca na 3 týdny (vrátil bych nejpozději do měsíce).

Moje situace je taková, že jsem v procesu refinancování hypotéky na byt, a protahuje se mi výplata peněz.

Mám ale jeden mikroúvěr u nebankovní společnosti (zmíněných 25 tisíc korun), které potřebuji doplatit naráz, během pár dní (není možnost prodloužení splatnosti).

A já jsem momentálně na nule. Při tom si ale nemohu dovolit nezaplatit, protože potřebuji čisté registry, aby to klapnulo s tou hypotékou.

Ano, mám asi trochu více úvěrů, než je zdrávo, ale splácet to zvládám bez problémů. Kdyby tam nebylo to zdržení s vyplacením hypotéky, tak mi vše vychází OK.

Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou v oblasti IT. Pro firmu pracuji už cca 15 roků, a moje doložitelná čistá mzda, je cca 55 tisíc korun měsíčně.

Kromě této práce na HPP, mám ale spoustu příjmů bokem (pracuji pro různé firmy „bez smlouvy“).

Tento příjem nemohu přímo doložit, ale jedná se o dalších 30 – 40 tisíc korun měsíčně. Celkově mám tedy čistý příjem, okolo 90 tisíc korun měsíčně.

Takže půjčku 25 0000 Kč, vám mohu doplatit celou naráz, hned jak dostanu peníze (cca během 2 – 3 týdnů).

Potřebuji půjčit 25 tisíc korun, na maximálně 30 dní. Pravděpodobně ale vše schopen vrátit, už za 2 – 3 týdny. Respektuji úroky, chápu, že budou vysoké.

Mohu vám doložit příjem ze zaměstnání (výplata 55 tisíc korun čistého). Nejsem v exekuci nebo insolvenci (a nikdy jsem nebyl). Vlastním byt (kde teď řeším hypotéku) a ojeté auto, ale tím bych ručit nechtěl (u takto malé půjčky).

Pokud je mi někdo schopný krátkodobě finančně vypomoci, a nabízí alespoň trochu rozumné podmínky, tak se mi určitě co nejdříve ozvěte!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka bez zástavy, Půjčky poptávka, Soukromá půjčka
Sekce: ,,,,,,,,,