Půjčka 400 000 Kč na konsolidaci půjček a vyplacení exekuce

Potřebuji půjčit 400 000 Kč na vyplacení exekuce (ve výši 100 000 Kč) a na konsolidaci dalších půjček (celkem 300 000 Kč). Jsem zaměstnaná a mohu splácet 8000 Kč měsíčně. Mám ale exekuci na plat, které se potřebuji zbavit. Hledám jen půjčku bez zástavy a bez ručitele.

Potřebovala bych pomoci vyřešit dluhový kolotoč, do kterého jsem se dostala ne vlastní vinou. Momentálně jsem v exekuci, kdy se jedná o částku do 100 000 Kč. A kromě toho má i další finanční závazky, v celkové výši 300 000 Kč.

Potřebovala bych tedy půjčit částku 400 000 Kč, ze kterých bych chtěla vyplatit exekuci a zaplatit všechny své stávající finanční závazky (konsolidace půjček). Tak aby mi ve výsledku zůstala jen jedna velká půjčka, kterou bych vám postupně splácela měsíčními splátkami.

Ne vlastní vinou, jsem se dostala do dluhové pasti. Svému bývalému partnerovi jsem ručila za různé půjčky a úvěry. Po čase jsme se rozešli a mě na krku zůstaly tyto závazky. On je nezaměstnaný, trvalé bydliště má na Úřadu práce a dluhy nesplácí.

Sliboval mi, že mi bude posílat peníze, ale ve finále to dopadlo tak, že všechno splácení spadlo jen na mě.

Před časem jsem navíc byla na mateřské a měla jsem jen nízký příjem, takže jsem to vše nemohla zvládnout splácet. Nakonec to dopadlo tak, že část z těch půjček začal řešit exekutor.

Momentálně jsem zaměstnaná, ale mám exekuci na plat. Té bych se určitě potřebovala zbavit, protože jinak nejsem schopná splácet ani ty ostatní půjčky a také by brzy spadly do exekuce.

Pokud by mi byl někdo schopný pomoci a půjčit 400 000 Kč na vyplacení exekuce a konsolidaci všech zbývajících půjček, pak budu moc ráda.

Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou. Pokud bych neměla exekuci na plat, tak je moje čistá mzda okolo 35 tisíc korun čistého měsíčně. S exekucí mi ale zůstává podstatně méně.

Po vyplacení exekuce a zrušení srážek ze mzdy, bych vám mohla splácet každý měsíc minimálně 8000 Kč. Nemám ale bohužel žádnou nemovitost, kterou bych mohla dát do zástavy. Nemám ani možnost požádat někoho o ručení za půjčku.

Potřebovala bych tedy půjčit 400 tisíc korun i bez zástavy nemovitosti a bez ručení, pokud by to bylo možné.

Jsem už zoufalá, protože nevím, co mám dělat. Bohužel jsem byla mladá a blbá a naletěla jsem na prázdné sliby. Teď za tuhle chybu platím. Snad mi někdo bude schopný pomoci.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou