Konsolidace nebankovních půjček do 300 000 Kč bez registru a bez zástavy

Měla bych zájem o půjčku do 300 000 Kč na konsolidaci několika nebankovních „mikro“ půjček a jednoho bankovního úvěru. Celkem dlužím 300 tisíc korun. Jsem zaměstnaná a mohu měsíčně splácet 8 tisíc korun. Hledám půjčku bez zástavy a bez registrů.

Potřebovala bych půjčit 300 000 Kč na konsolidaci několika nebankovních půjček. Dostala jsem se vlastní vinou do složité finanční situace, kterou bych chtěla nějak vyřešit. Mám několik krátkodobých nebankovních mikro půjček (na 30 dní) a k tomu ještě klasický úvěr od banky.

Celkem se jedná o 300 tisíc korun. Potřebovala bych všechny půjčky jednorázově doplatit (konsolidovat) a následně splácet jenom jednu měsíční splátku.

Mám úvěr od banky ve výši 150 000 Kč. Před časem jsem se dostala do finančních problémů a začala jsem si dále půjčovat. V bance mi už další peníze nedali, tak jsem si půjčovala od nebankovních společností. Ty ale mají velmi nevýhodné podmínky.

Postupně se mi nahromadilo několik krátkodobých mikro půjček (obvykle na 10 až 20 tisíc korun), které ale mají splatnost vždy za 30 dní. Pokud jim nezaplatím vše naráz, tak musím platit alespoň poplatek za prodloužení. Jen za tyto poplatky za prodloužení, nyní platím skoro 10 tisíc korun měsíčně. A to se nedá dlouhodobě zvládnout.

Jsem zaměstnaná a mám příjem cca 25 tisíc korun čistého měsíčně. Bydlím v malém městě, takže mě nájem a ostatní výdaje na živobytí tolik nestojí. Měsíčně, ale i se splátkou bance, zaplatím přes 15 tisíc korun, a to fakt nejde zvládnout.

Potřebovala bych snížit měsíční splátky na nějakou snesitelnou úroveň. Myslím, že bych mohla bez problémů splácet 8 tisíc korun měsíčně. Pokud by mi někdo mohl půjčit 300 tisíc korun na konsolidaci těch mých půjček, tak bych vám splácela pravidelně každý měsíc. Počítám, že bych to mohla splatit do 4 roků.

Nevlastním ale žádnou nemovitost, kterou bych mohla dát do zástavy. Bydlím jen v podnájmu, v družstevním bytě. Nemám ani auto, nebo nějaký jiný cenný majetek. Mohu ručit jen výplatou ze zaměstnání.

Díky těmto finančním problémům, jsem už vynechala i dvě splátky v bance, takže mám i záznam v registru. Nevím jak z toho ven. Opravdu nutně, bych potřebovala půjčit peníze na konsolidaci, abych se z toho nějak postupně vymotala.

Nevím, jak vám zaručit, že jsem slušný a poctivý člověk, a že vám bud splácet řádně a včas. Vím, že si za tyhle finanční problémy mohu především sama, a myslím, že jsem se z toho hodně poučila. Pokud by mi někdo dal šanci začít znovu, tak udělám vše proto, abych vás nezklamala.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou