Konsolidace nebankovních půjček do 200 000 Kč bez zástavy

Potřebuji půjčit 200 000 Kč na konsolidaci několika nevýhodných (lichvářských) půjček, které si na moje jméno vzal můj bývalý přítel. Jsem zaměstnaná, ale ve zkušební době. Mohu splácet minimálně 5000 Kč měsíčně.

Dostala jsem do problémů s placením několika nebankovních půjček, a potřebovala bych půjčit 200 000 Kč na konsolidaci těchto pohledávek. Ráda bych tyto nevýhodné nebankovní půjčky doplatila, a pak splácela jeden regulérní úvěr.

Po mém bývalém partnerovi mi zůstalo několik nebankovních půjček. Bral si je moje jméno, protože byl OSVČ a nemohl doložit pravidelný příjem. Já jsem měla zaměstnání a tak mi stlačilo doložit, že dostávám výplatu.

Bohužel jsme se před několika měsíci dost ošklivě pohádali, a on se na mě vykašlal. A všechny půjčky jsou vedené na mě, takže je teď mám na krku.

Do toho jsem nedávno přišla o práci a byla dva měsíce nezaměstnaná. Teď už mám novou práci, ale tam jsem ještě ve zkušební době, která skončí za dva měsíce. A ve zkušební době mi v bance a asi ani nikde jinde nepůjčí.

Momentálně moc nezvládám splácet ty nebankovní půjčky, jsou tam hodně vysoké měsíční poplatky. Potřebovala bych je jednorázově doplatit a pak splácet nějakou dlouhodobější půjčku, s rozumnou měsíční splátkou.

Celkově by se jednalo o částku cca 200 000 Kč, kterou bych potřebovala půjčit na konsolidaci. Mohla bych vám splácet minimálně 5000 Kč měsíčně. Možná i o něco více. Po skončení zkušební doby, by se mi měl zvýšit plat. A snažím se najít i nějakou brigádu, abych se těch dluhů, co nejdříve zbavila.

Bohužel ale nemám nic, co bych mohla dát do zástavy. Nevlastním žádnou nemovitost, bydlím jen v pronájmu. Nemám ani řidičák a nevlastním auto. Doma mám jen běžné věci, nic drahého nebo cenného.

Jsem ale zaměstnaná, mám pravidelnou a celkem slušnou výplatu. Nikdy jsem neměla problémy se splácením. Pokud vím, tak nemám žádné záznamy v nějakých registrech neplatičů a ani jsem nikdy neměla nic společného s exekutorem. Prostě normální člověk.

Pokud by mi byl někdo schopný půjčit 200 tisíc korun, na vyplacení těch lichvářských úvěrů, pak vám je určitě v pořádku vátím. Bude to sice nějakou dobu trvat, ale určitě vše vrátím, včetně toho, o co si řeknete navíc.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou