Potřebuji pomoc s vyřešením dluhů u nebankovních společností

Potřebuji pomoc vyřešením dluhů. Mám několik mikro půjček u nebankovních společností. Moje dluhy jsou celkem cca 150 tisíc korun. Ráda bych všechny tyhle malé nebankovní úvěry jednorázově zaplatila, a pak už jen splácela jednu měsíční splátku. Ocením jakoukoliv seriózní pomoc.
Ráda bych našla někoho, kdo by mi pomohl pomoci s vyřešením dluhů, které jsem si nadělala u několika nebankovních společností. Dluhy jsou cca kolem 150 tisíc korun a já už si s nimi nevím rady. Našla by se nějaká dobrá duše, která by mi dokázala pomoci?

Kvůli svému bývalému příteli, jsem se dostala do hrozné situace. Postupně jsem si nabrala několik nebankovních mikroúvěrů. Jednalo se o malé půjčky – 10, 15 nebo 20 tisíc korun. Postupně, se to ale dostalo do takového stádia, že to dělá dohromady skoro 150 000 Kč. A já si s tím teď nevím rady.

Jsem zaměstnaná a mám příjem, ze kterého se to snažím splácet. Tyhle nebankovní půjčky jsou ale udělané tak, aby člověk pořád jen platil, a při tom dluží stále stejně, ne-li i víc. Je to dluhová past.

U většiny půjček platím jen poplatek za prodloužení. Každý měsíc jim musím poslat peníze jen za to, že se úvěr prodlouží o dalších 30 dní. Takže se to co dlužím, vůbec nezmenšuje. I když mě to stojí hromadu peněz každý měsíc.

Je to dluhová past, ze které se nemohu dostat. Nemám tak vysoký příjem, abych mohla naráz splatit celou půjčku, byť to nejsou velké částky. Hlavně by mi po tom nezbylo na ty ostatní.

Potřebovala bych tedy půjčit těch 150 000 Kč, abych mohla všechny nebankovní půjčky doplatit. Tím bych pak mohla peníze posílat jen vám. Mohla bych bez problémů splácet každý měsíc 4 – 5 tisíc korun. Snažila bych se případně posílat i více.

Pochopím, když po mě budete chtít vyšší úroky. S tím jsem smířená. Klidně bych zaplatila na splátkách i dvojnásobek toho co dlužím, jen kdybych měla jistotu, že se těch dluhů zbavím. Takhle pořád jen něco platím, a pořád dlužím stejně.

Kvůli všem těm půjčkám už mám asi i záznam někde v registrech, protože mi už nikde nechtějí půjčit. Zkoušela jsem si požádat o konsolidaci u banky nebo i u nebankovních společností. Ale všude mě odmítli.

Doufám, že se mi podaří najít někoho, kdo by mi s mým trápením mohl pomoct. Budu velmi vděčná, za jakoukoliv seriózní nabídku, na pomoc s vyřešením mých dluhů.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou