Konsolidace nebankovních půjček pro ženu na rodičovské

Potřebuji půjčit částku 75 000 Kč na konsolidaci (vyplacení) několik velmi nevýhodných nebankovních půjček. Platím vysoké poplatky a je to těžké. Pokud by mi někdo mohl půjčit, budu splácet 5000 Kč měsíčně. Jsem momentálně na rodičovské a chodím na brigády.

Hledám někoho, kdo by mi pomohl vyřešit mou nelehkou životní situaci. Potřebovala bych půjčit částku 75 000 Kč, ze které bych chtěla doplatit několik předchozích nevýhodných nebankovních půjček.

Jsem momentálně na rodičovské dovolené. Bohužel život někdy není jednoduchý a přináší nám obrovské překážky. Mě už to kolikrát udělal a já neměla jinou možnost, než sáhnout po nebankovní půjčce.

Vím, že jsou nebankovní půjčky hodně nevýhodné, ale já neměla na výběr. V bance mi nikde půjčit nechtěli a já jsem v danou chvíli nutně potřebovala peníze. Takže jsem si půjčila i za velmi nevýhodných podmínek.

Momentálně se mi to ale nahromadilo tak, že je to skoro neřešitelné. I když nedlužím nijak závratnou sumu – jedná se jen o částku cca 75 000 Kč, stejně musím každý měsíc platit skoro 15 000 Kč. A to je při rodičovském příspěvku nereálné.

Chodím si během rodičovské přivydělávat, takže to nakonec každý měsíc dám nějak dohromady. Je to ale zoufalé.

Ráda bych tuto situaci nějak vyřešila. Pokud by mi někdo mohl půjčit 75 tisíc korun, tak bych tyhle nevýhodné nebankovní půjčky ihned doplatila. A měla od nich konečně pokoj.

Věřím, že bychom se dohodli na nějaké rozumné výši měsíčních splátek. Myslím, že bych si mohla bez problémů dovolit platit například 5000 Kč měsíčně, nebo něco podobného.

Nemám ale žádnou možnost ručení za půjčku. Potřebovala bych tedy půjčku bez ručení a bez zástavy. A určitě u bez placení poplatků předem.

Nemám žádné dluhy nebo nedoplatky. Ty půjčky, co nyní mám, jsem zatím vždy zvládla doplatit včas, takže bych neměla mít žádný záznam v nějakých registrech nebo něco podobného. Nikdy jsem nebyla v exekuci nebo insolvenci.

Mám rodičovský příspěvek a příjem z brigády. Oboje mohu doložit – na vše mám papíry nebo i výpisy z bankovního účtu. Na dítě také dostávám výživné a mám i přídavky na bydlení od státu. Nevím ale, jestli se tohle dá počítat jako příjem.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou