Půjčka 120 000 Kč na konsolidaci nevýhodných půjček

Potřebovala bych půjčit 120 000 Kč, na konsolidaci několika nevýhodných nebankovních půjček. Jedná se o cca 120 tisíc korun, které bych vám pak splácela měsíčními splátkami 4 – 5 tisíc korun. Jsem momentálně zaměstnaná na DPP s příjmem 25 tisíc korun a od příštího měsíce nastupuji na HPP, kde budu mít 35 tisíc korun.

Potřebovala bych si půjčit částku 120 000 Kč, na konsolidaci nevýhodných půjček. Postupně jsem si nabrala několik různých nebankovních půjček, které mají vysoké poplatky, a já už to moc nezvládám splácet.

Do této situace jsem se dostala, kvůli rozchodu se svým bývalým přítelem. Musela jsem se ze dne na den odstěhovat do nového bytu. Také jsem v té době měla smůlu, a přišla jsem na nějakou dobu o zaměstnání. Takže jsem se dostala do finanční tísně a půjčovala jsem si.

Momentálně už zase pracuji – zatím jen na DPP, takže mi v bance nepůjčí. Můj čistý měsíční příjem je ale okolo 25 000 Kč, což mohu doložit i výpisy z bankovního účtu. Od začátku příštího měsíce, bych také měla nastoupit do práce na HPP, kde budu mít ještě o cca 10 000 Kč více.

Takže mám dostatečný příjem, abych mohla půjčku splácet, pokud to budou nějaké rozumné splátky. To, co ale po mě chtějí u těch současných půjček, je opravdu hodně přestřelené.

Mohla bych měsíčně splácet cca 4000 – 5000 Kč. To bez problému zvládnu, i se současným příjmem z DPP. Půjčku 120 000 Kč, bych vám tak mohla splatit za 2 až 3 roky (záleží i na tom, jak vysoké úroky/poplatky budete požadovat).

Nemám ale bohužel nic, co bych mohla dát za půjčku do zástavy. Bydlím jen v pronajatém bytě a nevlastním žádnou nemovitost. Majetek, co vlastním, asi nestojí za řeč. Jsou to jen běžné věci, bez nějaké zvláštní ceny.

Pokud by mi někdo byl schopný půjčit 120 000 Kč na „konsolidaci“, tak bych byla moc vděčná. Peníze bych použila, jen na doplacení těch předchozích půjček. Nechci je utrácet za nic zbytečného pro sebe.

Nemám žádné jiné dluhy, nemám ani záznam v registru. Nikdy jsem neměla problém se splácením svých závazků. Nikdy jsem ani nebyla v exekuci, nebo tak něco.

Jsem slušný a solidní člověk, který se jen krátkodobě dostal do „blbé“ životní situace, ale snažím se to vyřešit.

Předem děkuji za nabídku za jakoukoliv rozumnou nabídku na pomoc.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou