Konsolidace nevýhodných půjček do 300 000 Kč – snížení splátek

Hledám možnost půjčky do 300 000 Kč na konsolidaci bankovních i nebankovních půjček. Chtěl bych snížit měsíční splátky u mých stávajících úvěrů maximálně na 8000 Kč. Pokud je někdo schopný nabídnout rozumnou půjčku bez zástavy a bez poplatků předem, tak se mi ozvěte.

Obracím se na vás s žádostí o pomoc. Dostal jsem se do špatné finanční situace. Mám 3 úvěry, v celkové výši cca 300 000 Kč. Jeden úvěr je od banky, další dva jsou od nebankovních společností. Především u těch dvou nebankovních, mám velmi nevýhodně nastavené splátky.

Chtěl bych získat půjčku 300 000 Kč na konsolidaci mých stávajících úvěrů, abych mohl všechny úvěry jednorázově zaplatit a pak platit nižší měsíční splátky.

Momentálně za všechny 3 úvěry platím skoro 15 000 Kč měsíčně, což je dlouhodobě neúnosné. Je to víc než polovina mojí čisté výplaty. Blbě jsem si to spočítal, a teď to moc nezvládám. Zatím jsem teda všechny splátky vždy včas zaplatil, ale nedá se to moc dlouho vydržet. Potřebuji nutně snížit měsíční splátky na nějakou rozumnější úroveň, maximálně do cca 8 tisíc korun (ale to je pochopitelně o dohodě).

Pokud je někdo schopný nabídnout nebo zprostředkovat konsolidaci bankovních i nebankovních půjček, tak se mi určitě ozvěte.

Nechci ale dávat nic do zástavy. Jsem zaměstnaný a mám příjem ze zaměstnání, který mohu doložit – výplatní pásky, výpis z bankovního účtu nebo třeba i potvrzením od zaměstnavatele – záleží, co si řeknete.

Nechci také rozhodně platit žádné poplatky předem. O tom jsem už dost četl a na něco podobného neskočím. Prostě hledám jen férovou půjčku do 300 tisíc korun, které bude mít nižší splátky, než to co musím platit teď.

Nejsem v exekuci ani v insolvenci. Pokud vím, tak nikde nic nedlužím. Půjčky co mám, jsem zatím vždy včas zaplatil – nic nedlužím. Nejsem žádný neplatič nebo nespolehlivý člověk.

Předem děkuji za jakoukoliv rozumnou nabídku, na řešení mojí finanční situace.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou