Krátkodobá půjčka 100 000 Kč na směnku na 3 měsíce

Hledám půjčku do 100 000 Kč na 3 měsíce. Peníze potřebuji půjčit jen krátkodobě, vše vám vrátím za 3 měsíce, jednorázovou splátkou. Očekávám vyplacení větší částky, z majetkového vyrovnání po rozvodu. Díky tomu budu mít dost peněz, na jednorázové splacení.

Měla bych zájem o sjednání půjčky, ve výši 100 000 Kč na směnku, na dobu 3 měsíce. Celou půjčku, i s příslušným navýšením, bych za 3 měsíce splatila naráz, jednou splátkou.

V současné době, se rozvádím se svým manželem. Teda spíše už jsem rozvedená, a teď už se jen řeší majetek.

K finálnímu majetkovému vyrovnání by mělo dojít práce za cca 2,5 měsíce. Měla bych dostat vyplaceno 750 000 Kč. Takže bych vám půjčku mohla bez problémů vrátit.

Během rozvodu, jsem se musela narychlo odstěhovat, a také jsem neměla moc peněz. Měli jsme společný účet, který manžel vybral a mě tak nezůstaly žádné velké úspory.

Takže se momentálně „potácím“ od výplaty k výplatě. Navíc jsem teď i měnila práci.

Mám řadu vydání se zařizováním nového bytu a další výdaje. Proto bych potřebovala krátkodobě půjčit peníze, abych na tom nebyla tak špatně, než mi bývalý manžel vyplatí peníze.

Se zaplacením půjčky na směnku by neměly být žádné problémy. Máme už vše předjednáno mezi právníky. Čeká se jen na finální potvrzení soudu, což je spíše už jen formalita.

Jsem zaměstnaná, ale mám novou práci. Během rozvodu, jsem se stěhovala do jiného města, takže jsme měnila i práci. Momentálně jsem v zaměstnání ve zkušební době, a v bance se moc netváří na to, že by mi schválili půjčku.

Moje čistá mzda je cca 30 000 Kč měsíčně (mohu vám to doložit), ale je tam zatím ta zkušební doba.

Nemám momentálně asi nikoho, na koho bych se mohla obrátit s prosbou o půjčku, nebo aby mi dělal ručitele. Ani nemám nic cenného do zástavy. Proto bych preferovala půjčku na směnku, bez zástavy a bez ručitele.

Doufám, že se třeba najde někdo, kdo by mi byl schopný půjčit těch 100 tisíc korun na směnku, na 3 měsíce. Peníze vám určitě bez problémů vrátím.

Pokud by to bylo potřeba, mohu vám ukázat všechny papíry k rozvodu, i předběžnou dohodu o majetkovém vyrovnání, abyste viděli, že si nevymýšlím, a že vám budu schopná vše vrátit.

Jsem normální slušná, poctivá ženská, které se teď jen díky jednomu „blbci“, trochu zkomplikoval život. Snad mi někdo pomůže!

Moc děkuji za váš čas, i za jakoukoliv rozumnou nabídku půjčky.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou