Krátkodobá půjčka na vyřešení exekuce na účet

Potřebuji krátkodobě půjčit 30 000 Kč na vyřešení exekuce na účet v bance. Exekutor mi nechal z ničeho nic zablokovat účet u banky a já jsem úplně bez peněz. Potřebuji sehnat 30 tisíc korun, aby mi exekutor zrušil blokaci účtu.

Potřebovala bych krátkodobě půjčit 30 000 Kč, abych mohla vyřešit exekuci na účet v bance. Právě jsem se dozvěděla, že mi exekutor nechal zablokovat účet v bance, a já jsem tak nečekaně úplně bez peněz.

Potřebovala bych půjčit cca 30 000 Kč, abych mohla rychle zaplatit dluh u exekutora. Peníze bych splatila do 3 měsíců. Posílala bych vám kolem 10 tisíc korun měsíčně, abych to co nejdříve vyrovnala.

Vůbec jsem nevěděla, že mám nějaký dluh, a že mi hrozí exekuce. Ani mi nic nepřišlo poštou. Prostě jsem jen chtěla vybrat peníze z bankomatu a najednou jsem zjistila, že je problém.

V bance, když jsem tam pak volala, mi dali kontakt na exekutora. Zkoušela jsem se s ním domluvit na splátkovém kalendáři. Že bych to postupně uhradila. Ale vůbec ho to nezajímalo.

Nevím, co mám teď dělat. Potřebuji alespoň nějaké peníze na nájem a na jídlo. Pokud prý exekutorovi pošlu 30 tisíc korun, tak mi účet nechá odblokovat. Potřebovala bych tedy najít někoho, kdo by mi mohl krátkodobě vypomoci.

Půjčené peníze bych vám určitě co nejrychleji vrátila. Jsem zaměstnaná. Nemám sice velký plat, beru okolo 25 tisíc korun čistého, ale posílala bych vám, co nejvíc to půjde. Když se hodně uskromním, tak bych mohla splácet 10 tisíc korun měsíčně. Stačilo by mi tedy půjčit peníze, jen na 3 měsíce.

Bohužel mi nikdo z rodiny nemůže pomoci a tak vůbec nevím, kde hledat pomoc. Pokud je někdo ochotný krátkodobě půjčit 30 tisíc na vyřešení exekuce, tak se mi prosím, co nejdříve ozvěte. Budu vám moc vděčná!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou