Menší půjčka do 20 000 Kč pro ženu na rodičovské

Hledám půjčku do 20 000 Kč, na zaplacení kauce za nové bydlení. Jsem na rodičovské dovolené a mám malé dítě. Beru rodičovský příspěvek od státu a kromě toho chodím i na brigádu, kde mám dalších 10 tisíc korun. Mám exekuci a tak mi v bance nebo u nebankovní společnosti nepůjčí. Potřebuji půjčku jen na 2 měsíce.
Jsem momentálně na rodičovské dovolené a potřebovala bych půjčit menší částku. Stačilo by mi maximálně 20 000 Kč. Peníze potřebuji na zaplacení kauce za nové bydlení. Je to poměrně akutní, a peníze bych potřebovala co nejdříve.

Dostala jsem se do složité situace. Rozešla jsem se s partnerem. Je to alkoholik a násilník, už se to s ním nedalo vydržet. Odešla jsem od něj i s dítětem, a teď dočasně bydlím u kamarádky. Ta má ale svoje děti, a dlouho u ní být nemohu.

Potřebuji si najít nové bydlení. Už jsem se dívala na možnosti pronájmu, a všude chtějí kauci 15 – 20 tisíc korun, které momentálně nemám. Potřebuji tedy půjčit tuto částku, abych měla na zaplacení kauce.

Jsem na rodičovské dovolené a beru necelých 10 000 Kč – rodičovskou. Tento příjem mohu doložit. Kromě toho chodím během rodičovské do práce – tam je to ale bez smlouvy a peníze mám na ruku. Záleží na tom, kolik je práce, ale měsíčně to dělá zhruba dalších cca 10 tisíc v hotovosti na ruku.

Mám problém s tím, že mám už nějakou dobu exekuci, takže nemám moc šanci, že by mi půjčili peníze v bance nebo u nebankovní společnosti. Potřebovala bych tedy půjčit mimo sytém, od nějakého soukromníka.

Peníze bych vám vrátila do dvou měsíců. Respektuji úroky, o které si řeknete. Peníze vám mohu vrátit buď všechny naráz za dva měsíce, nebo ve dvou postupných splátkách.

Mám příjem z rodičovské, ze zaměstnání a hned jak podepíšu smlouvu na byt, tak si budu žádat o přídavky na bydlení. Budu mít tedy dostatečný příjem, abych vám vše mohla bez problémů vrátit. Potřebuji jen dočasnou výpomoc.

Za případné informace a nabídky všem předem děkuji

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou