Pomoc z dluhové pasti, oddlužení nemovitosti, vyplacení exekuce

Dostali jste se do dluhové pasti, a hrozí vám exekuce? Bojíte se, abyste nepřišli o střechu nad hlavou? Můžeme vám pomoci. Oddlužíme vás a vyřešíme za vás exekuce, dluhy a pohledávky. Nepřijdete o své bydlení. Bez placení poplatků předem a z pohodlí domova.

Dostali jste se do dluhové pasti, jste v exekuci a hrozí vám dražba vaši nemovitosti? Potřebujete finanční prostředky a úvěr vám zamítli? Máme pro vás řešení.

Můžeme vám pomoci dostat se z dluhové pasti, aniž byste při tom přišli o střechu nad hlavou. Zatímco jinde vám jen půjčí peníze, a vy musíte dát do zástavy nemovitost, a pořád vám tak hrozí, že nakonec o vše přijdete, u nás to jde jinak.

Vaši nemovitost od vás odkoupíme a pomůžeme vám vyřešit všechny vašeho pohledávky, dluhy a jiné finanční závazky. Současně vám vaši nemovitost dáme k dlouhodobému pronájmu. Máte tak jistou, že budete moci i nadále bydlet tam, kde jste zvyklí. Nemovitost si navíc můžete kdykoliv odkoupit zpět, za stejnou cenu.

Pokud máte například exekuci, tak vám může hrozit zabavení nemovitosti a následný prodej v exekuční dražbě. A to za výrazně nižší cenu, než jaká je aktuální tržní hodnota. My vám můžeme garantovat minimálně 70% z aktuální tržní hodnoty nemovitosti. Nebo i více – záleží na konkrétní nemovitosti, lokalitě a dalších podmínkách.

Dále vám nabízíme bezplatný právní servis. Naši právníci vám pomohou s vyřešením všech vašich závazků. Můžeme za vás převzít jednání s věřiteli nebo s exekutory. Vaše dluhy zaplatíme a vy se nebudete muset o nic starat.

Dostanete od nás dlouhodobou nájemní smlouvu, na užívání vaší nemovitosti. Nemovitost si pak můžete kdykoliv koupit zpět za stejnou cenu. Bez navýšení.

Ve většině případů je to poslední a jediná možnost oddlužení, bez ztráty domova.

Vše potřebné se dá zařídit z pohodlí vašeho domova. Stačí nás jen kontaktovat, a naši pracovníci se s vámi spojí. Přijedeme až k vám domů, provedeme odhad nemovitosti, postaráme se o všechny papíry.

Neplatíte žádné poplatky předem. Je to kompletně bez poplatků. Neplatí se nic za odhad nemovitosti. Nepožadujeme žádnou vratnou kauci z pronájmu.

Neváhejte a kontaktujte nás, najdeme řešení i pro vás.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou