Půjčka 100 000 Kč na zaplacení mikropůjček bez poplatků předem

Hledám půjčku 100 000 Kč na dva roky, na zaplacení nevýhodných mikropůjček od nebankovních společností. Neuváženě jsem si nabrala několik úvěrů a nezvládám je splácet. Všechny půjčky bych chtěla doplatit a pak splácet jen jednu půjčku s nějakou rozumnou výší splátek. Jsem zaměstnaná na HPP, bez záznamu v registrech.

Dostala jsem se vlastní vinou do hodně blbé situace. Nerozvážně jsem si napůjčovala několik mikropůjček a poprvé v životě začínám dlužit. Nevím kudy kam. Potřebovala bych půjčit 100 000 Kč, abych mohla tyhle malé půjčky jednorázově doplatit.

Vím, že je to všechno jen moje chyba a měla jsem si to lépe rozmyslet. Příště si na to už určitě dám pozor. Teď bych ale potřebovala dostat druhou šanci. Pokud by mi někdo mohl půjčit 100 000 Kč, tak bych mohla vše doplatit, a celou situaci okolo splácení stabilizovat.

Jsem zaměstnaná na HPP, v práci beru necelých 30 tisíc korun čistého. Z toho, jsem bez problémů schopná splácet 5 – 8 tisíc korun měsíčně. Takže bych vám půjčku mohla splatit během 1 – 2 roků.

Pokud budu platit do 8 tisíc korun měsíčně, tak nebudu mít se spálením žádný problém. U těch půjček co mám nyní, po mě ale chtějí skoro 20 tisíc měsíčně a to se fakt nedá zvládnout. To už bych ani neměla z čeho zaplatit nájem nebo by mi nezbylo nic na jídlo.

Nevím, jak jinak to řešit. Nerada bych se dostala ještě do větších problémů, třeba od exekuce. Nikdy jsem nic nedlužila, nemám žádné záznamy v registrech neplatičů, nebo tak něco podobného. Už dřív jsem si párkrát půjčila peníze, ale vždy jsem vše řádně splatila. Až teď mi to přerostlo přes hlavu a já nevím kudy kam.

Jsem slušný a seriózní člověk. Mohu vám doložit svůj příjem ze zaměstnání, nebo i cokoliv jiného, co si řeknete. Nemám ale žádnou nemovitost, ani nic jiného co bych mohla dát do zástavy za půjčku.

Pokud by mi byl někdo ochotný půjčit 100 tisíc korun na dva roky, tak vám budu moc vděčná.

Prosím ale jen rozumné nabídky, kde opravdu chcete půjčit peníze. Nechci nic platit předem, ani za půjčení peněz nehodlám poskytovat jakékoliv „služby“.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou