Půjčka 100 000 Kč na refinancování úvěru a na opravu auta

Hledám půjčku do 100 000 Kč. Peníze potřebuji na zaplacení opravy auta, a zbytek chci použít na refinancování jedné starší půjčky, tak abych i nadále mohla platit jen jednu měsíční splátku. Jsem na rodičovské, ale mám i práci, kde beru 10 000 Kč měsíčně.
Měla bych zájem o získání půjčky do 100 000 Kč. Peníze bych potřebovala na refinancování jiného úvěru. Také se mi porouchalo auto, které poměrně nutně potřebuji a část peněz bych chtěla použít na zaplacení opravy.

Jsem momentálně na rodičovské dovolené, a tak je to s možností získání nějaké solidní půjčky, poměrně složité. Zkouším tedy hledat na internetu, jestli by se nenašel nějaký soukromník, který půjčuje peníze, který by mi půjčil.

I když jsem na rodičovské, tak nejsem odkázaná jen na to, co dostanu od státu. Už skoro dva roky mám práci, s příjmem 10 000 Kč měsíčně. Pracuji převážně z domu, ale jednou týdně musím jet na jeden den do firmy. Také beru rodičovskou, což je dalších 10 000 Kč.

Bydlím v rodinném domě na vesnici s dítětem a se svým přítelem. Přítel je momentálně už asi dva měsíce bez práce, ale před tím dlouhodobě pracoval, a usilovně si hledá novou práci. Počítám, že by měl za pár týdnů zase někam nastoupit. Nejsme nějaké „vyžírky“ co by žili jen ze sociálních dávek od státu.

Tím, že bydlím na vesnici, tak opravdu nutně potřebuji funkční auto. Potřebuju dojíždět jednou týdně do práce, řešit nákupy, …atp. Autobusy u nás pořádně nejezdí, a vlak tu není. Nutně tedy potřebuji alespoň 20 000 Kč na opravu auta.

Mám už jednu půjčku z dřívější doby, kterou splácím. Protože bych si asi nemohla dovolit splácet dva úvěry, tak bych si ráda půjčila celých 100 000 Kč. Část půjde na opravu auta, a zbytek použiji na doplacení té předchozí půjčky, tak abych mohla pořád splácet jen jednu splátku měsíčně.

Mohu vám posílat každý měsíc cca 3 – 4 tisíce korun (tolik zhruba platím u té předchozí půjčky). Rodičovská, by mi měla skončit příští rok, a pak si chci najít nějakou novou práci na HPP, kde bych počítám měla, i podstatně vyšší příjem. Takže bych potom mohla půjčku splatit rychleji.

Pokud je mi někdo schopný půjčit 100 tisíc korun s měsíční splátkou do 4000 Kč, nebo případně půjčit 20 tisíc, kde bych mohla splácet maximálně 1000 Kč měsíčně, pak se mi prosím určitě ozvěte. Peníze na opravu auta, potřebuju sehnat co nejdříve. Bez auta se tady opravdu nedá žít.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou