Půjčka 20 000 Kč na auto v exekuci

Potřebuji půjčit 20 000 Kč na auto. Jsem v exekuci, ale ta by měla být za dva měsíce už zaplacená. Mohu splácet 2000 Kč měsíčně a po zaplacení exekuce i víc. Nemám žádný majetek do zástavy, ale jsem zaměstnaná, mohu to doložit.
Zkouším najít nějaké řešení pro svou situaci. Pokazilo se mi auto, které potřebuji k dojíždění do práce. Na opravu mi stačí cca 20 000 Kč.

Bohužel jsem v exekuci. Už dva roky splácím. Původně to bylo skoro 60 000 Kč, teď už je to skoro zaplacené. Zbývají mi už jen poslední dvě splátky. Nikde mi ale nechtějí půjčit a já jsem zoufalá.

Jsem zaměstnaná a po srážkách na exekuci mi zbývá jen 18 000 Kč. Pokud by mi mohl někdo půjčit 20 tisíc korun, tak bych mohla dva měsíce splácet 2000 Kč a pak i podstatně víc.

Potřebuji opravdu nutně půjčit peníze, protože bez auta je to pro mě hodně složité. Na pár dní jsem si půjčila auto od rodičů, ale to je jen dočasné řešení.

Moc prosím o pomoc. Bohužel nevlastním žádný majetek kromě toho auta, a to už je celkem starší ojetina, tak nevím, jestli by to pro někoho mělo smysl jako zástava.

Předem děkuji za nabídku nějaké půjčky i pro člověka v exekuci!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez potvrzení o příjmu, Půjčky do 20000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,,