Půjčka 150 000 Kč na směnku v hotovosti

Potřebovala bych půjčit 150 000 Kč, na doplacení několika malých nebankovních půjček. Preferuji půjčku v hotovosti na směnku, na dobu 6 měsíců. Peníze mohu splatit jednorázovou splátkou za půl roku. Jsem momentálně nezaměstnaná, na Úřadu práce, příjem ale mám.

Potřebovala bych půjčit 150 000 Kč. Peníze potřebuji na splacení několika menších finančních závazků, u různých finančních společností. Chtěla bych je všechny doplatit a následně pak splácet jen jednu půjčku.

Pokud by to bylo možné, preferovala bych půjčku v hotovosti na směnku. Peníze bych mohla splatit za 6 měsíců v plné výši + příslušné úroky.

Vím, že takových lidí, co by potřebovalo půjčit peníze na vyplacení nevýhodných úvěrů, je asi hodně. Přesto doufám, že by se mohl najít někdo, kdo by mi byl ochotný poskytnout potřebné finanční prostředky.

Jsem oficiálně nezaměstnaná, vedená na Úřadu práce, a pobírám podporu v nezaměstnanosti.

To ale rozhodně není můj jediný příjem. Normálně pracuji pro jednoho soukromníka, který mi platí peníze v hotovosti na ruku. Takže mám pravidelný příjem, který rozhodně není malý. Bohužel ho ale nemohu nijak doložit.

Je mi 25 roků, jsem svobodná a bydlím stále u rodičů. Moje měsíční výdaje jsou tedy velmi nízké.

Vzhledem k příjmu, který mám „bokem“, a vzhledem k tomu, že během cca 4 – 5 měsíců bych měla dostat ještě vyplacený podíl na dědictví, nebudu mít problém zaplatit celou půjčku 150 tisíc korun naráz.

Vzhledem k mé situaci, mi banka nepůjčí – tam už jsem to zkoušela. A dokud nebudu mít oficiální příjem z výplaty nebo něco podobného, tak mi nic nepůjčí. To samé i různé nebankovky.

Pokud mi někde půjčili, tak to byly jen menší částky. Mají ale šíleně nevýhodné podmínky, a z toho se postupně nastřádal můj aktuální dluh, který se snažím vyřešit.

Nikdy jsem nebyla v exekuci nebo insolvenci. Pokud vím, tak nikde nic nedlužím, kromě těch několika finančních závazků, které aktuálně mám.

Ty se snažím splácet, ale obvykle je to jen tak, že platím pouze úroky, nebo poplatky za prodloužení, a dluh se reálně nijak nesnižuje.

Proto potřebuji půjčit 150 000 Kč, abych se zbavila těch nesmyslně vysokých poplatků, a následně vše vyřešila.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka na směnku, Půjčka peněz v hotovosti, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,