Půjčka 20 000 Kč od soukromé osoby pro lidi v insolvenci

Jsem momentálně už dva roky v insolvenci a potřeboval bych půjčit peníze. Stačila by mi menší půjčka – do 20 000 Kč. Peníze potřebuji především na novou pračku a další drobnosti do domácnosti. Jsem zaměstnaný a půjčku mohu splácet měsíční splátkou 1000 – 1500 Kč.

Potřeboval bych půjčit menší finanční částku, stačilo by mi 20 000 Kč. Jsem ale bohužel v insolvenci, a tak nemám ani tu nejmenší šanci, že by mi půjčila banka nebo nějaká nebankovní společnost. Rád bych tedy našel nějakou soukromou osobu, soukromého investora, který by mi byl ochotný půjčit peníze.

Jsem normální slušný člověk. Do insolvence jsem se dostal kvůli dluhům z předchozího podnikání, které prostě nevyšlo. To už se stává. Nebylo v tom nic nepoctivého, žádný podvod. Prostě se mi přestalo dařit.

Vzhledem k tomu, že se mi postupně nakupily různé dluhy, tak jsem nakonec šel raději do insolvence, abych ty dluhy jednou pro vždy vyřešil a já měl od toho pokoj od exekutorů.

Placení svých závazků se rozhodně nevyhýbám. Jsem zaměstnaný na HPP, mám stabilní plat přes 30 000 Kč měsíčně, a insolvenci řádně splácím už dva roky, každý měsíc.

V insolvenci ale budu ještě další 3 roky. A lidem s insolvencí nikdo nepůjčí. Zkoušel jsem už hledat nějakou půjčku na internetu. S exekucí, by mi možná někde těch 20 000 Kč půjčili, ale s insolvencí mám smůlu.

Potřebuji jen 20 000 Kč, protože se nám v domácnosti porouchala pračka (bez které se nedá dost dobře existovat). Plus bych z toho zaplatil ještě nějaké další drobné vybavení domácnosti.

I když nemám úplně malou výplatu, tak mi z ní díky insolvenci až tak moc nezůstane. Nemám tedy šanci si něco našetřit, a nemám žádnou finanční rezervu.

Byl bych ale půjčku schopný postupně splácet. Mohl bych posílat částku 1000 – 1500 Kč měsíčně, takže bych vám půjčku postupně, po měsíčních splátkách celou zaplatil.

Vím, že asi nejsem úplně ideální klient, pro půjčování peněz. Mohu vám ale doložit, že mám stabilní práci a pravidelný příjem, a že moje dluhy nevznikly nějakým nepoctivým jednáním.

Mohu vám případně nabídnout i nějaké protislužby. Jsem hodně šikovný člověk. Dokáži opravit téměř cokoliv, uživil bych se i jako zedník nebo něco jiného. Pochopitelně bych splatil celou půjčku i s úroky, o které si řeknete. Počítám s tím, že budou vyšší.

Tím, že jsem v insolvenci, tak momentálně nemám ani žádný majetek, který bych mohl dát do zástavy, nebo jako ručení. Mohu vám pouze doložit příjem ze zaměstnání (ale tam má insolvenční srážky).

Pokud existuje nějaký solidní soukromník, který je schopný poskytnout menší půjčku 20 tisíc korun, s měsíčními splátkami, tak se mi prosím ozvěte.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou