Půjčka 200 000 Kč na vyplacení exekuce bez zástavy

Potřebuji sehnat půjčku 200 000 Kč na vyplacení exekuce (127 000 Kč) a ještě jedné pohledávky (cca 70 000 Kč). Peníze bych splácel měsíčně. Mohu posílat cca 5 – 6 tisíc korun. Jsem zaměstnaný a mám malé dítě. Přítelkyně je na mateřské dovolené. Hledám jen půjčku bez zástavy nemovitosti.

Mám veliký problém a rád bych požádal nějakou dobrou duši, jestli by mi nemohla pomoci s jeho vyřešením. Potřeboval bych půjčit 200 000 Kč na zaplacení exekuce a dále ještě jedné pohledávky. Peníze bych mohl splácet měsíčními splátkami.

Před třemi dny mi přišla exekuce na mzdu a začnou mi strhávat peníze z výplaty. Hned, jak jsem to dozvěděl, tak jsem volal exekutorovi. Vysvětloval jsem mu, že jsem byl dohodnutý se společností, kde byla tato pohledávka, na splátkovém kalendáři. Platil jsem jim pravidelně 3000 Kč měsíčně. Ale oni to stejně dali k řešení exekutorovi.

Exekutor o splátkovém kalendáři nechce slyšet, prý mi to nechá strhávat ze mzdy. Je také zajímavé, že se z pohledávky 72 tisíc korun najednou stalo 127 tisíc korun, které po mě chce exekutor. Ale s tím už ani nic neudělám.

127 tisíc korun najednou dohromady fakt nedám. Mám malé dítě a přítelkyně je s ním na mateřské dovolené, takže jsme odkázáni především na můj příjem. Trochu se bojím toho, kolik peněz mi bude zůstávat ze mzdy po exekuci.

Chtěl bych celou exekuci zaplatit naráz, a pak jen splácet nějakou rozumnou splátku. Kromě té exekuce, mám ještě jednu pohledávku. Ta zatím není po splatnosti. Splácím tam 2,5 tisíce korun měsíčně. Jedná se o pohledávku ve výši necelých 70 tisíc korun. Dohromady je to celkem skoro 200 tisíc korun.

Chtěl bych si tyhle peníze půjčit, abych mohl zaplatit exekuci a vyplatit i tu druhou pohledávku. Abych pak mohl platit jen jednu měsíční splátku. Mohl bych vám každý měsíc posílat 5 – 6 tisíc korun.

Nevlastním žádnou nemovitost, bydlíme v pronájmu. Potřeboval bych tedy půjčit peníze bez zástavy.

Jsem zaměstnaný a čistý příjem mám okolo 21-24 000 podle měsíce. Přítelkyně bere mateřskou 10 000 Kč a k tomu ještě nějaké další peníze od Úřadu práce. Dohromady je to přes 35 tisíc korun měsíčně.

Moc by mi pomohlo, kdyby se našel nějaký dobrý člověk, který by mi pomohl s vyřešením mého problému s exekucí. Jak se říká, chybami se člověk učí, a já už se z toho poučil víc než dost. Peníze bych vám určitě co nejdříve vrátil.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou