Půjčka 30 000 Kč na zaplacení exekuce bez zástavy a bez ručení

Potřebovala bych půjčit 30 tisíc korun na půl roku (na 6 měsíců). Peníze potřebuji na zaplacení dluhu, abych zabránila zahájení exekuce. Pracuji jako učitelka a mohu splácet 5000 Kč měsíčně. Dluh mi vznikl díky ručení za půjčku mojí kamarádky.

Potřebovala bych urgentně půjčit 30 000 Kč, abych zaplatila dluh a zabránila exekuci. Peníze potřebuji získat velmi rychle. Půjčku bych vám následně během 6 měsíců zaplatila v měsíčních splátkách.

Dostala jsem se do velmi nepříjemné situace, a ne zcela vlastní vinou. Před delší dobou, jsem kamarádce ručila za půjčku, kterou si brala u nějaké úvěrové společnosti.

Popravdě, jsem na to už celkem zapomněla. Nyní mě kontaktoval exekutor, že musím zaplatit skoro 100 tisíc korun, jinak že prý bude zahájena exekuce.

Vyhrožoval, že mi nechá zablokovat účet v bance a obstavit výplatu. Tomu bych chtěla zabránit. V práci by se to hned rozneslo, a já bych se musela propadnout hanbou.

Exekutor mi dal termín za 2 týdny, na zaplacení celého dluhu. O tom, že bych to splácela postupně, nechce slyšet. Mám nějaké úspory, ale cca 30 tisíc korun mi ještě chybí.

Nemám absolutně tušení, kde tahle rychle sehnat pomoc. Jsem v zaměstnání jen krátce, zatím jsem ještě ve zkušební době, a bojím se, že mi nikdo nepůjčí.

Pracuji jako učitelka, a od začátku letošního školního roku, jsem na nové škole. Mám stabilní příjem, nehrozí, že bych o práci přišla.

Nemám ale žádný majetek, kterým bych mohla ručit, a nikdo z rodiny mi nepomůže. Kdyby ano, nezkoušela bych shánět půjčku na internetu.

Potřebovala bych půjčit 30 tisíc korun na 6 měsíců. Půjčku bych splácela měsíčními splátkami. Mohla bych vám každý měsíc posílat 5000 Kč.

Nemám žádné dluhy (nemám ani žádnou půjčku u banky nebo něco podobného). Nikdy jsem nebyla v exekuci – je to moje první zkušenost s exekutorem.

Do této nepříjemné situace jsem se dostala vlastní blbostí. Ručila jsem za půjčku a pak jsem si nehlídala, jestli to kamarádka splácí. Vůbec mě nenapadlo, že by z toho mohl být nějaký problém. Kamarádka je slušná, zodpovědná holka – nebo jsem si to alespoň myslela.

Pokud by mi někdo mohl pomoci a půjčit mi 30 000 Kč, tak budu moc ráda.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka bez ručení, Půjčka bez zástavy, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,