Půjčka 400 000 Kč na nebankovní konsolidaci půjček

Hledám půjčku 400 000 Kč na nebankovní konsolidaci mých současných dluhů. Potřebuji zaplatit úvěr u banky, dluh na kreditní kartě a několik mikro půjček u nebankovních společností. Jsem zaměstnaný a půjčku bych splácel pravidelnou měsíční splátkou z výplaty.

Obracím se na vás s velikou prosbou. Potřeboval bych půjčit částku 400 000 Kč, kterou potřebuji primárně na splacení všech půjček, které v současné době mám.

Postupně se mi nahromadilo několik půjček. Něco je od banky, něco je dluh na kreditní kartě. Je tam i pár mikro půjček, od různých nebankovních společností. Dohromady to v součtu dělá cca 400 000 Kč.

Snažím se všechno poctivě splácet, bohužel ale celkový součet všech splátek, už dělá skoro 20 000 Kč měsíčně. A to není v mé síle tolik platit. Zatím to nějak zvládám, ale obávám se, že velmi brzo se už dostanu do situace, že prostě nebudu schopný některé splátky zaplatit.

Takto vysoké půjčky jsem si postupně nabral s mojí bývalou partnerkou. Původně jsme to spláceli společně a dalo se to zvládat. Ona se na mě ale vykašlala. Bohužel jsou ale všechny půjčky napsané na moje jméno, a tak mi teď zůstaly „na krku“.

Rád bych tedy požádal o poskytnutí nebankovního úvěru ve výši 400 000 Kč. Z něj bych pak všechny půjčky doplatil. Mohl bych pak splácet částku řádově 10 000 – 12 000 Kč měsíčně. To si mohu dlouhodobě dovolit a měl bych to zvládnout.

Bojím se, že pokud se mi nepodaří sehnat nějakou půjčku na konsolidaci těch mých současných závazků, tak že to nakonec spadne do exekuce.

Je to pro mě hodně důležité, abych sehnal nějakou možnost konsolidace. Od soukromníka nebo od nějaké nebankovní společnosti. Banka mi nepůjčí, tam už jsem se ptal. Jsem připravený, že budu muset zaplatit vysoký úrok. Ale to je pro mě akceptovatelné, pokud se tím vyřeší můj současný problém.

Jsem připravený na to, že půjčku 400 000 Kč plus příslušné úroky, budu splácet i několik roků. Mám stabilní zaměstnání, kde pracuji již přes 10 roků. Myslím, že moc nehrozí, že bych půjčku nebyl schopný splácet.

Bohužel ale nemám žádný majetek, který by „stál za řeč“, kterým bych mohl ručit. Nevlastním žádnou nemovitost (bydlím v podnájmu). Mám sice auto, ale to je už poměrně stará ojetina. Mohu ale doložit příjem ze zaměstnání.

Ještě nikdy jsem nebyl v exekuci nebo insolvenci. A pokud vím, tak kromě těch půjček a kreditní karty, nikde nic nedlužím. Nejsem rozhodně žádný neplatič, nebo „sociální případ“. Jen jsem se prostě shodou blbých okolností, dostal do momentální složité situace.

Velmi ocením, pokud by mi nějaký soukromník nebo nebankovní společnost, mohla pomoci vyřešit mou situaci.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou