Půjčka 400 tisíc na vyplacení exekuce pro OSVČ

Jsem podnikatel, vlastník firmy, a potřeboval bych půjčit 400 tisíc korun, na zaplacení pohledávky. Jinak mi hrozí exekuce a problémy. Peníze bych potřeboval sehnat do 30 dní. Půjčky bych mohl splácet splátkami ve výši 50 000 Kč měsíčně. Splatil bych to tedy velmi rychle, určitě nejpozději do jednoho roku.

Rád bych našel půjčku ve výši 400 tisíc korun, kterou potřebuji na vyplacení exekuce. Je to velmi urgentní! Obrátil se na mě exekutor a dal mi lhůtu 30 dní, na zaplacení dluhu. Jinak mi hrozí odebrání firmy, kterou jsem roky budoval.

Podnikám již od roku 2010, a za tu dobu se mi povedlo vybudovat poměrně úspěšnou firmu. Aktuálně jsem vlastníkem podílu 51%, zbytek drží tři společníci.

V minulých dnech mne kontaktoval exekutor, kvůli jedné staré, nezaplacené pohledávce. Jedná se o částku přes půl miliónu korun, které mám do 30 dnů zaplatit. Část peněz mohu dát z vlastních prostředků, ale takto narychlo, další peníze neseženu.

S půjčkou od banky, je to momentálně v souvislosti s epidemií COVID složitější. Na firmu si půjčku vzít nemohu. A pokud bych si měl brát půjčku jako soukromník, tak to také moc nejde.

Ve firmě jsem zaměstnaný, ale mám napsanou oficiální výplatu jen 20 000 Kč hrubého. Takže můj doložitelný příjem je velmi nízký, vzhledem k tomu, kolik bych potřeboval půjčit.

Mám pochopitelně podstatně větší příjem. Ten ale nemohu doložit bance. Půjčku – 400 tisíc korun, bych vám mohl splatit během několika měsíců. Pokud se domluvíme, tak mohu posílat splátku cca 50 000 Kč měsíčně. To není žádný problém.

Myslím, že během půl roku, bych pak mohl doplatit zbytek, i vyšší jednorázovou splátkou. Možná i dříve.

Nepotřebuji tedy peníze půjčit na dlouhou dobu. Pokud budu mít pár měsíců, tak si potřebné finanční prostředky poměrně snadno seženu.

Nejde to ale tak rychle, jak si představuje exekutor. Proto bych potřeboval dočasně půjčit těch 400 tisíc korun.

Jsem seriózní podnikatel. Vše, co se týká firmy, mohu doložit. Pokud by mi byl někdo ochotný půjčit to částku, tak se mi co nejdříve ozvěte. Určitě se dohodneme.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou