Půjčka 50 000 Kč na směnku pro Slováka bez ručení

Potřebovala bych půjčit 50 tisíc korun na směnku. Peníze potřebuji na stěhování do nového bytu. Jsem ze Slovenska, v ČR ale už pobývám asi 13 roků. Jsem zaměstnaná na HPP a chodím i na brigádu. Mohu splácet 5000 Kč měsíčně. Nemám ale nic do zástavy ani nemohu nabídnout ručení.
Potřebovala bych získat půjčku 50 000 Kč na směnku. Peníze potřebuji na zaplacení nového bydlení. Musím se přestěhovat do jiného bytu a potřebuji peníze na zaplacení kauce, na nájem a také na výdaje, spojené se stěhováním.

Jsem Slovenka, ale v ČR žij už 13 roků. Formality jsem ale nikdy moc neřešila, takže zde nemám nahlášený trvalý pobyt. Což je docela problém, protože mi v bance ani u nebankovních společností, bez trvalého pobytu nic nepůjčí.

Potřebovala bych tedy najít někoho, kdo by mi byl ochotný půjčit peníze na směnku. Stačilo by mi jen 50 000 Kč. Peníze bych vám mohla splácet měsíční splátkou do 5000 Kč. Nebo se můžeme domluvit i jinak.

Jsem matka samoživitelka se dvěma dětmi. Na všechno jsem sama, protože otec dětí není zrovna moc „dobrý“ člověk. Nežijeme spolu už několik roků, a peníze mi moc často neposílá.

Byla jsem dlouhodobě zaměstnaná v gastro oblasti. Ale tam je to poslední rok hodně špatné. Nyní tam chodím jen vypomáhat na brigády, a našla jsem si zaměstnání z domu, jako telefonní operátorka. Mám tedy příjem ze zaměstnání a něco málo i z brigády (tam to záleží na tom, co zrovna vláda vymyslí).

Zkoušela jsem už najít půjčku na směnku, ale zatím jsem jen naletěla podvodníkům. Vzali si ode mě poplatek 7000 Kč, a půjčka nikde. Nemám ale jinou možnost, jak sehnat peníze, a tak to zkouším znovu. Rovnou ale říkám, že už nejsem ochotná nic platit předem.

Peníze opravdu nutně potřebuji. Byt, kde už několik roků bydlíme v nájmu, nyní koupil nový majitel, který chce zahájit rekonstrukci, takže musíme pryč.

Našla jsem si už nový byt, ale nemám dost peněz na kauci, zaplacení nájmu předem a na všechny výdaje okolo stěhování. Potřebovala bych tedy poměrně akutně půjčit cca 50 tisíc korun.

Mohu vám doložit příjem ze zaměstnání nebo z brigády, ale jinak nemám nic cenného, čím bych mohla ručit. A ani nemám nikoho, kdo by mi mohl dělat ručitele.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou