Půjčka 500 000 Kč na vyplacení insolvence bez zástavy

Hledám někoho, kdo by mi půjčil 500 000 Kč (půl miliónu korun) na vyplacení insolvence. Chtěla bych zaplatit všechny pohledávky a ukončit insolvenci, tak abych mohla normálně žít. Mohla bych splácet každý měsíc 5000 Kč.
Hledám někoho, kdo by mi mohl poskytnout úvěr ve výši 500 000 Kč (půl miliónu korun) na vyplacení insolvence. Ráda bych si půjčila tuto sumu, ze které bych chtěla zaplatit všechny své pohledávky, abych mohla ukončit insolvenci a zase normálně žít.

Po rozvodu s mým bývalým manželem na mě spadla řada závazků. Během našeho manželství, si můj bývalý nabral několik půjček a úvěrů. Já jsem o nich nevěděla, ale brali to tak, že jste byli manželé a tak jsem je pak musela splácet.

Už jsem to nezvládala a chtěla jsem vše vyřešit insolvenci. Tu mi soud před pár měsíci schválil, ale já jsem ke své hrůze zjistila, že místo vytouženého klidu, je to možná ještě horší, než když mě naháněli exekutoři.

Soud mi stanovil tak vysoké srážky na insolvenci že nemám pořádně z čeho žít. Z platu mi zůstává jen úplné minimum. A z toho sotva zaplatím nájem a jídlo. A ani se nemá cenu snažit se najít nějakou lépe placenou práci nebo přivýdělek, protože by mi určitě všechno sebrali.

Ráda bych se tedy insolvence zbavila. Pokud by mi někdo mohl půjčit 500 000 Kč, tak by to mělo stačit na doplacení všech mých závazků přihlášených do insolvence.

Mohla bych vám pak následně splácet 5000 Kč měsíčně. Vím, že to není velká částka, a takto bych půjčku splácela hodně dlouhou dobu. Těch 5000 Kč vám ale mohu 100% zaručit za jakýchkoliv podmínek.

Přepokládám, že po skončení insolvence, bych si mohla v klidu najít novou práci. Nějakou, kde bych měla více peněz, a pak bych mohla posílat i vyšší měsíční splátku. I tak ale budu potřebovat půjčit peníze na delší dobu. Minimálně na takových 6 – 8 roků.

Jsem dlouhodobě zaměstnaná a mám stabilní příjem, takže splácet určitě mohu. Nemám ale žádnou nemovitost, kterou bych mohla dát do zástavy. Nevím tedy, jestli mi někdo bude ochotný půjčit takto vysokou sumu, i bez zástavy.

Moc vás ale prosím o pomoc s vyřešením insolvence, ráda bych měla zase normální život.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou