Půjčka 400 000 na konsolidaci bez zástavy nemovitosti

Hledám půjčku do 400 000 Kč, na konsolidaci několika půjček, od nebankovních společností. Mám stabilní zaměstnání na HPP a vysoký příjem. Mohu vám měsíčně splácet i 20 – 25 tisíc korun. Nemám ale žádnou nemovitost, kterou bych mohla dát do zástavy.

Poptávám půjčku do 400 000 Kč, kterou bych chtěla použít, na konsolidaci několika půjček a dalších finančních závazků. Tak, abych následně mohla splácet jen jednu půjčku, a neměla tak vysoké splátky.

V průběhu posledních 2 roků, jsem si sjednala několik různých půjček. Jedna je u banky (ta hlavní, kde mi zbývá doplatit asi 180 000 Kč). Ostatní půjčky jsou převážně menší úvěry, od několika nebankovních společností. A k tomu ještě doplácím leasing za auto, kde mi zbývá doplatit 6 posledních splátek.

Celkově se jedná v součtu o částku cca 400 000 Kč, kterou bych potřebovala půjčit, abych mohla u jednotlivých společností doplatit zbývající částky.

Tyto peníze, bych si tedy ráda půjčila a následně bych vám je splácela, pravidelnými  měsíčními splátkami.

Jsem zaměstnaná na HPP, a mám poměrně vysoký plat. Moje mzda je okolo 65 000 Kč čistého měsíčně (jsou v tom i pravidelné prémie, a odměny, takže to není každý měsíc přesně stejná částka, těch 65 tisíc korun je průměr za minulý rok).

V zaměstnání pracuji už 4 roky, a myslím, že nehrozí, že bych o tuto práci přišla. Bez ohledu na epidemii COVID. Našeho oboru se to vůbec nedotklo, spíše naopak.

Firma naopak marně hledá několik dalších lidí na stejnou práci, jako dělám já. Takže je to poměrně solidní a stabilní příjem. Máte jistotu, že vám budu schopná splácet bez problémů.

Mohu tedy splácet i 20 – 25 tisíc korun měsíčně (což bude pořád méně, než kolik musím platit teď).

Nemám ale žádnou nemovitost, kterou bych mohla dát do zástavy. Jako případnou záruku, bych mohla použít auto – ale až po doplacení leasingu, pak ho převedou na mě, a mohla bych s ním ručit.

Zkoušela jsem si půjčit od banky, ale zřejmě mám už těch půjček příliš mnoho. Nebo mám nějaký záznam v registru – netuším. Nevím o tom, že bych někde něco dlužila.

Před necelým čtvrt rokem jsem si nechávala vystavit výpisy z registrů dluhů a exekucí a nic tam nebylo. A nevím o tom, že bych za poslední 3 měsíce něco nezaplatila.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou