Půjčka na směnku do 100 tisíc korun

Měl bych zájem o půjčku na směnku do 100 tisíc korun. Peníze potřebuji na nové bydlení (zaplacení kauce, nájmu, základní vybavení bytu). Peníze bych potřeboval na 2 – 3 roky. Mám exekuci a jsem momentálně na Úřadu práce.

Měl bych zájem o půjčku na směnku. Řádově se mi jedná o částku 80 – 100 tisíc korun, které bych potřeboval na zajištění nového bydlení (zaplacení kauce a nájmu dopředu, pořízení základního vybavení).

Já i moje manželka máme exekuce a díky tomu se nám nedaří půjčku nikde sehnat. Rád bych tedy našel nějakého soukromníka nebo někoho, kdo by byl ochotný poskytnout mi půjčku na směnku.

V minulosti jsem si tímto způsobem už 2x půjčoval peníze a vždy jsem vše řádně splatil.

Moje rodina nedávno díky mé matce přišla o byt, kde jsme bydleli. Momentálně jsme tedy na sociální ubytovně. Zdejší podmínky jsou opravdu šílené, a je to dlouhodobě neudržitelné. Potřebujeme se co nejdříve přestěhovat do nějakého normálního bytu.

Potřeboval bych půjčit cca 80 – 100 tisíc korun, abych měl peníze na zaplacení kauce a několika nájmů předem, tak jak to všude chtějí. Plus bych část peněz použil na základní vybavení bytu.

Já i manželka jsme momentálně na Úřadu práce. Manželka si aktivně hledá práci (klasické zaměstnání). Já pracuji načerno, takže nějaký příjem v rodině máme. Od Úřadu navíc dostáváme i nějaké dávky, takže půjčku určitě budu schopný splácet.

Potřeboval bych peníze půjčit na 2 – 3 roky, tak aby měsíční splátka byla v nějaké rozumné výši, kterou si budu moci dovolit splácet.

Nabízím vám úrok 50% (když mi půjčíte 100 tisíc korun, tak vrátím 150 tisíc korun), ale pochopitelně to je jen návrh, rád se domluvím i na jiných podmínkách.

Budu vděčný za jakoukoliv rozumnou nabídku od někoho, kdo by byl případně ochotný mi půjčit peníze na směnku. Určitě si ale nemohu dovolit platit něco předem nebo dávat něco do zástavy.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka na směnku, Půjčky do 100.000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,