Půjčka na směnku do 300 000 Kč – nebankovní konsolidace půjček

Hledám půjčku na směnku do 300 000 Kč. Peníze potřebuji na konsolidaci úvěru od banky a 4 menších nebankovních mikro půjček. Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou a moje čistá mzda je 26 tisíc korun měsíčně. Hledám nějakou dlouhodobější půjčku bez zástavy a bez ručení.
Potřebovala bych půjčit 300 000 Kč na směnku, nebo nějakou jinou formou. Jedná se mi o konsolidaci mých stávajících finančních závazků. Mám jeden větší úvěr u banky. A k tomu jsem si během posledního půl roku vzala 4 menší nebankovní půjčky.

Půjčené peníze, bych chtěla použít na zaplacení všech těchto půjček a úvěrů. Dostala jsem se bohužel vlastní blbostí a naivitou do situace, kdy už nezvládám platit všechny splátky, a potřebovala bych to nějak vyřešit.

Peníze jsem nepotřebovala pro sebe, ale pro svou dobrou kamarádku, která mi slibovala, že to bude splácet. Ale úplně se na mě vykašlala. Za blbost se holt platí, a já teď musím platit pořádně.

Poslední 3 měsíce už to se splácením moc nezvládám, začala jsem splátky hradit se zpožděním (jsem vždy o jednu splátku pozadu), takže už mám i záznam v registru a nikde mi nechtějí půjčit.

Ráda bych získala nějakou dlouhodobější půjčku, u které bych mohla platit nižší měsíční splátky než to, co musím platit nyní. Snad se najde nějaký ochotný soukromník, který by mi mohl pomoci s řešením tohoto trápení.

Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou. U stejné firmy pracuji už od roku 2005. Můj čistý měsíční příjem je cca 26 000 Kč. Mohu vám doložit výplatní pásky nebo i výpis z bankovního účtu, kam mi chodí výplata.

Bydlím ve dvougeneračním domě, který ale formálně patří mému synovci, takže s ním nemohu ručit nebo jej dát do zástavy. Neplatím zde ale nájem (jenom platby za vodu, elektřinu atp.). Moje měsíční výdaje tak nejsou příliš vysoké.

Nemáme žádné jiné dluhy, kromě toho úvěru od banky a 4 menších nebankovních mikro půjček. Jinak zatím nikde nic nedlužím. Nikdy v životě jsem nebyla v exekuci nebo něco podobného.

Pokud by mi byl někdo ochotný poskytnout půjčku, tak vám peníze určitě v pořádku vrátím. Plně respektuji vaše podmínky a úroky. Ozvěte se mi prosím někdo co nejdříve!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou