Půjčka na vyřešení několika menších nebankovních půjček do 160 000 Kč

Potřebuji půjčit 160 000 Kč na konsolidaci (sloučení) několika menších nebankovních půjček. Peníze bych chtěl splácet měsíčními splátkami do 8000 Kč měsíčně. Jsem zaměstnaný s čistou výplatou cca 30 tisíc korun. Příjem mohu doložit. Prosím jen půjčky bez poplatků předem.

Potřeboval bych půjčit částku do 160 000 Kč, na vyřešení několika menších nebankovních půjček. Postupně se mi nahromadilo několik menších úvěrů, převážně od nebankovních společností, a splátky mi začínají trochu přerůstat přes hlavu. Takže bych chtěl všechny tyto menší úvěry sloučit jen do jednoho a pak splácet jednu, rozumně vysokou měsíční splátku.

Máme 6 různých půjček v celkové výši cca 160 000 Kč, u kterých musím každý měsíc zaplatit přes 15 tisíc korun. A to je hodně. Mám sice stabilní příjem ze zaměstnání, ale takto vysoké měsíční splátky si nemohu dovolit. Rád bych tedy všechny půjčky sloučil do jedné a platil nižší měsíční splátku.

Jsem zaměstnaný, mám smlouvu na dobu neurčitou. Moje měsíční čistá mzda je okolo 30 tisíc korun. Ve firmě pracuji už několik roků. Příjem ze zaměstnání vám mohu bez problémů doložit.

Kromě půjček, které zatím řádně splácím (a nemám tam nic po splatnosti), už nemám žádné jiné finanční závazky. Nemám žádné jiné dluhy, nemám exekuci ani insolvenci. Jsem Čech, svobodný, bydlím v nájmu. Mám starší auto, ale jinak nic cenného, co bych mohl dát do zástavy.

Potřeboval bych pomoci s konsolidací/sloučením mých půjček, tak abych následně mohl platit nižší splátku. Moje představa je někdo okolo maximálně 8000 Kč měsíčně. Když by to bylo i méně, tak budu jen rád. Počítám s tím, že se splácení protáhne na nějakou dobu a bude mě to stát něco navíc. To respektuji.

Za vyřízení konsolidace ale nechci nic platit předem. Ptal jsem se už na půjčku v bance, ale tam mi řekli, že už prý mám moc vysoké dluhy. Zkoušel jsem poptávat konsolidaci i u nebankovních společností, ale tam je to stejné.

Když jsem reagoval na nějaké nabídky, tak po mě chtěli zaplacení nějakých poplatků nebo provizí předem a to se mi nechce. Nemám problém s placením po tom, co dostanu vyplacenou půjčku, ale nehodlám platit nic předem.

Pokud je někdo schopný nabídnout půjčku na konsolidaci nebo pomoci s jejím zprostředkováním, tak se mu určitě ozvěte. Budu moc rád za jakoukoliv rozumnou nabídku, bez podvodů.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou