Úvěr do 200 000 Kč i se záznamem v registru

Poptávám nebankovní nebo soukromou půjčku do 200 000 Kč, bez registrů. Mám z minulosti záznam v registrech a tak mi v bance nepůjčí. Jsem zaměstnaný a moje čistá mzda je okolo 40 tisíc korun měsíčně. Příjem ze zaměstnání mohu bez problémů doložit.

Poptávám půjčku – nebankovní úvěr nebo půjčku od soukromé osoby do 200 000 Kč. Potřebuji půjčit peníze, na menší rekonstrukci bytu a na další výdaje. Peníze bych chtěl splácet formou měsíčních splátek. Asi na 2 až 3 roky.

Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou. Pracuji pro jednu firmu, jako řidič dálkové nákladní dopravy. Ve firmě jsem už několik let. Moje čistá mzda je cca 23 000 Kč čistého. K tomu ale ještě dostávám poměrně vysoké diety. Takže ve výsledku, je to kolem 40 tisíc korun měsíčně, někdy i více. Záleží, jak moc toho najezdím.

Příjem ze zaměstnání vám mohu bez problémů doložit – výplatní pásky, nebo výpisy z bankovního účtu.

Pokud se ptáte, proč si nezajdu s žádostí o půjčku do banky, pak je to poměrně jednoduché. Jednak díky tomu, že část platu jsou „jen“ diety, tak to banka bere, jako že mám nízkou mzdu. A hlavně mám problém s tím, že mám záznam v registru.

Před pár lety jsem se trochu zadlužil, nezaplatil jsem včas pár splátek. Teď už je to vše dávno srovnané. Vše jsem doplatil a už nikomu nic nedlužím. Pořád mám ale záznam o tom, že jsem v minulosti něco dlužil, a tak mi banka nic nepůjčí.

Potřeboval bych půjčit řádově 200 000 Kč. Chtěl bych provést několik úprav v bytě, kde bydlím. Není to nic velkého – menší rekonstrukce koupelny a záchodu. Ale něco to stát bude. A současně s tím, bych chtěl i pořídit nějaké nové vybavení bytu (nábytek, elektronika atp.).

Hledám někoho, kdo by mi mohl poskytnout rozumnou nebankovní nebo soukromou půjčku do 200 tisíc korun. Moje představa je, že bych vám následně platil pravidelné měsíční splátky. Řekněme 8 – 10 tisíc korun měsíčně. Takže bych půjčku mohl celou splatit za cca 2 až 3 roky.

Prosím ale jen o férové nabídky. Nestojím o nějaké půjčky, kde se musí platit peníze předem. Nemám problém se zaplacením nějakých poplatků, poté co mi bude vyplacen úvěr v hotovosti nebo účet. Předem ale rozhodně nic platit nehodlám.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky do 200 000 Kč, Půjčky poptávka, Soukromá půjčka
Sekce: ,,,,,,,,,,