Soukromá půjčka 120 000 Kč pro ženu na mateřské bez poplatků předem

Hledám soukromou půjčku pro samoživitelku s dítětem na mateřské. Mám několik dluhů u nebankovních společností, které bych potřebovala doplatit. Celkem se jedná o cca 120 000 Kč. Peníze bych splácela měsíční splátkou 3000 Kč. Prosím jen bez poplatků předem.

Hledám někoho, kdo by mi půjčil 120 000 Kč. Je mi jasné, že u klasické banky nebo nebankovní společnosti, nemám šanci získat požadovanou částku. Ráda bych našla někoho, kdo by byl ochoten poskytnout soukromou půjčku a pomoci mi vyřešit moje problémy.

Dostala jsem se po rozvodu do špatné finanční situace. Jsem samoživitelka a mám malou dceru. Můj bývalý manžel nás vyhodil z bytu a já jsem byla úplně bez peněz. Takže jsem si vzala několik menších půjček, od různých finančních společností.

Těchto půjček bych se potřebovala zbavit. Už to finančně ani psychicky nezvládám a potřebovala bych to nějak vyřešit. Pokud by mi někdo mohl soukromě půjčit 120 000 Kč, tak bych z toho všechny ty půjčky zaplatila a měla bych od nich pokoj. Mohla bych vám pak splácet 2500 – 3000 Kč měsíčně.

Bohužel nemám auto, nemám žádnou vlastní nemovitost a nic jiného, čím bych mohla ručit. Jsem momentálně odkázaná na mateřskou, co mi dává stát. Hledám si teď nějakou brigádu, ale není to moc jednoduché.

Momentálně bydlím u rodičů, kteří mají ještě své dvě další děti. A fakt se nechci dočkat toho, až nám sem naběhnou exekutoři a všechno mi polepí či zabaví. Chci se toho vyvarovat a celou situaci s těmi půjčkami nějak vyřešit.

Pokud by se našla nějaká dobrá duše, která by mi poskytla soukromou půjčku, tak budu opravdu moc ráda. Peníze bych vám poctivě splácela každý měsíc.

Nenabízejte mi prosím ale žádné půjčky, kde se musí platit něco předem. To já si rozhodně nemohu dovolit. Dorazím kamkoliv na podepsání smlouvy, budu vám každý měsíc platit splátku, ale chci půjčit peníze jen bez poplatků předem

Prosím o jakoukoliv rychlou nabídku.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou