Soukromá půjčka na směnku – 100 000 Kč na nové auto

Hledám soukromou půjčku na směnku, ve výši 100 000 Kč na nové auto. Mám dluhy z podnikání a tak mi v bance nebo u jiných společností nepůjčí. Jsem zaměstnaný a mohu doložit příjem. Peníze bych splácel měsíčně.
Hledám na internetu nějakého soukromého investora, který by mi půjčil na směnku, asi 100 000 Kč. Peníze potřebuji na nové auto, protože to staré mi už odchází a nechci do něj cpát další peníze.

Je mi 40 roků, a pracuji v zaměstnání na dobu neurčitou od roku 2015, ve firmě, která se zabývá výrobou elektro součástek. Moje čistá mzda je 38 000 Kč, a průběžně se zvyšuje (firmě se docela daří).

Jsem ženatý ale bezdětný. Moje manželka je také zaměstnaná. Pracuje v maloobchodě a její čistý měsíční příjem je cca 25 000 Kč. Bydlíme v podnájmu 2+1, kde platíte se vším okolo, 15 000Kč měsíčně.

Bohužel ani já, ani moje manželka, si momentálně nemůžeme půjčit v bance nebo u jiných společností.

Před časem jsme společně zkoušeli podnikat, ale kvůli COVIDu, šlo naše podnikání „do háje“ a museli jsme to cca před rokem ukončit.

Z podnikání nám zůstali i nějaké dluhy. Původně to bylo přes 300 tisíc korun, ale pravidelně to splácíme, takže aktuálně to už dělá jen něco málo přes 120 tisíc korun. Kvůli tomu, nám ale nikde nechtějí dát normální půjčku.

Naše staré auto, které poměrně nutně potřebuji k dojíždění do zaměstnání, už ale pomalu odchází, a já bych si chtěl koupit něco novějšího. Stačilo by mi půjčit řádově 100 000 Kč.

Půjčku bychom mohli splácet pravidelnou měsíční splátkou ve výši cca 5000 – 7000 Kč. RPSN akceptujeme, chápeme, že budeme platit více, než u běžné půjčky od banky.

Nebudeme vám ale platit žádné peníze dopředu. Již jednou jsme se spálili u podvodníků a do teď chodíme k soudu a na policii (ztráta času).

Pokud by nám byl někdo seriózní, schopen poskytnout úvěr na směnku, pak vám budu velmi zavázán.

Bydlím případně nedaleko Liberce, takže pokud by to bylo někde tady v okolí, tak mohu bez problému přijet. Dal bych přednost osobnímu jednání. Ozvěte se mi a snad se domluvíme.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky do 100.000 Kč, Půjčky poptávka, Soukromá půjčka
Sekce: ,,,,,,,,,,