Akutní půjčka 5000 Kč na nutné výdaje pro invalidního důchodce

Potřebovala bych půjčku 5000 Kč na 4 měsíce. Jsem invalidní důchodce a peníze potřebuji na zaplacení akutních výdajů v domácnosti. Můj příjem je invalidní důchod a nemocenská. Mohla bych splácet 1500 Kč měsíčně.

Potřebovala bych akutně půjčit cca 5000 Kč, na nutné výdaje v domácnosti. Peníze bych mohla vrátit formou 4 měsíčních splátek, nebo možná i dříve. Půjčku bych potřebovala vyřídit co nejrychleji.

Jsem invalidní důchodce, momentálně v pracovní neschopnosti po větší operaci. Můj příjem je tedy momentálně jen invalidní důchod + nemocenská. Jinak ale mám i zaměstnání na kratší úvazek, pracuji cca 20 hodin týdně na dohodu. Předpokládám, že můj zdravotní stav by se měl během 2 měsíců zlepšit, a já zase budu moci pracovat.

Potřebuji nutně menší půjčku – v domácnosti došlo k poruše plynového kotle. A i když už pomalu začíná jaro, potřebuji nutně zaplatit opravu, která podle odhadu firmy, co se na to byla podívat, vyjde na cca 10 000 Kč. Polovinu mohu zaplatit z úspor, ale zbytek bych si potřebovala půjčit.

Až bude oprava hotová, a já budu mít fakturu, tak se mohu obrátit na magistrát, a měli by mi alespoň část nákladů proplatit.

Peníze na opravu plynového kotle, ale musím sehnat co nejdříve, protože jinak se v bytě nedá bydlet a já nemám kam jít.

Mohl by mi prosím někdo půjčit peníze opravdu rychle? Ideální by to byl někdo z Brna, nebo blízkého okolí. Stačí mi jen těch 5000 Kč. Peníze bych vám určitě vrátila co nejdříve.

Jak jsem psala, beru invalidní důchod, a dostávám nemocenskou, takže bych vám mohla posílat každý měsíc splátku cca 1500 Kč.

Pokud by se oprava vyřídila rychle a já dostala peníze (nebo alespoň část) za opravu od města, tak bych vám pak případně mohla celou půjčku vrátit i dříve.

Pokud je někdo schopný poskytnout malou půjčku na zaplacení urgentních výdajů, tak se mi prosím, co nejdříve ozvěte. Opravdu to velmi spěchá! Bez přehánění – včera bylo pozdě!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou