Konsolidace půjček bez ručení a bez zástavy pro studentku VŠ

Hledám půjčku do 120 000 Kč na konsolidaci nebankovních půjček, bez zástavy a bez ručitele. Jsem studentka vysoké školy, která během studia pracuje. Můj průměrný příjem je cca 12 000 Kč čistého měsíčně. Mohu splácet 4000 Kč měsíčně – možná i více.

Je mi 24 roků, studuji na vysoké škole, a už se mi povedlo dostat se do velkých finančních problémů. Potřebovala bych půjčit peníze, abych mohla všechny svoje půjčky konsolidovat do jedné, a následně platit jen jednu měsíční splátku.

Ve své naivitě a blbosti, jsem se dokázala dostat do pořádného průšvihu, který bych potřebovala nějak vyřešit. Postupně jsem si vzala několik menší nebankovních půjček, které už nezvládám splácet.

Myslela jsem si, že to nějak zvládnu, ale nepřečetla jsem si pořádně podmínky a nedošlo mi, že to fakt nebudu schopná splácet tak, jak jsem si představovala.

Dlužím nyní dohromady cca 120 tisíc korun. Každý měsíc, musím zaplatit hromadu peněz, a nic z toho. Můj dluh se skoro vůbec nesnižuje. Pořád jen platím a už to nezvládám. Jsem student VŠ a moje časové možnosti pro nějaký přivýdělek, jsou omezené.

Potřebovala bych půjčit 120 000 Kč na nějakou delší dobu. Na několik roků tak, abych mohla platit jen nějakou rozumně vysokou měsíční splátku, kterou bych si mohla dovolit i při svém nízkém příjmu.

Moc bych chtěla pomoci půjčit peníze, řádně vše zaplatit a poté platit jednu půjčku měsíčně někomu, kdy budu vědět, že se nebudu moci dostat do dalších dluhů.

Nemám ale nic, co bych mohla dát do zástavy. Potřebuji půjčit peníze na konsolidaci bez zástavy a bez ručení. Ručit by mi sice asi mohli rodiče, ale ty do toho raději nechci tahat. Svoje problémy jsem si způsobila sama, a tak si je chci i sama vyřešit.

Jsem studentka ve 4 ročníku vysoké školy, budu ještě cca 1,5 roku studovat. Už od začátku školy, ale i během studia pravidelně pracuji a mám celkem pravidelný příjem. Mám domluvených hned několik brigád na smlouvu.

Vzhledem ke studiu a ke školním povinnostem, ale nemám během roku stále stejný příjem. Přes léto, nebo když je ve škole volněji, si vydělám více. V jiné měsíce, je to zase o něco méně. Pokud bych to měla nějak zprůměrovat, tak si během studia vydělám cca 12 tisíc korun čistého měsíčně.

Mohla bych vám platit minimálně 4000 Kč měsíčně. To si vydělám bez problémů i v měsících, kdy mám nižší příjmy kvůli škole.

Nevím, jak vysoké byste chtěli úroky, ale předpokládám, že bych celou půjčku (120 000 Kč), mohla splatit do 5 roků. Za cca 1,5 roku, by mi navíc měla skončit škola, a pak bych začala pracovat na plný úvazek, takže bych měla i podstatně vyšší příjem.

Pokud by to bylo možné, tak bych případně půjčku splácela i mimořádnými splátkami, abych to měla splacené co nejdříve.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou