Půjčka 15 000 Kč na 3 měsíce na zaplacení nájmu

Potřebovala bych sehnat půjčku 15 000 Kč, alespoň na 3 měsíce, na zaplacení nájmu. Jsem samoživitelka s dítětem na neschopence – jsem znovu těhotná. Beru nemocenskou, přídavky na bydlení a přídavky na dítě. Splácet bych mohla 5000 Kč měsíčně.

Dostala jsem se bohužel do velmi nepříjemné situace a nevím, jak ji mám vyřešit. Dostala jsem se do prodlení s placením nájmu. Momentálně dlužím celkem 15 000 Kč, a pokud to do konce měsíce nezaplatím, tak mě majitel bytu chce vystěhovat.

Jsem samoživitelka, a mám pětiletého syna. Navíc jsem znovu těhotná ve čtvrtém měsíci. Jsem nyní na neschopence a beru nemocenskou. Pak bych měla dostávat mateřskou a rodičovskou.

Moje nemocenská je cca 17 000 Kč měsíčně. K tomu beru i příspěvek na bydlení 6000 Kč a přídavky na dítě. Dostávám i nějaké alimenty, ale to moc není a není to pravidelné.

Vzhledem k současnému stavu (neschopenka), si ani nemohu najít nějakou brigádu nebo jiný přivýdělek, protože mám jen omezené vycházky. Nemám sice velký příjem, ale je docela zaručený a stabilní (stát platí pravidelně).

Bohužel nemám žádnou finanční rezervu. Co teď všechno zdražilo, tak musím počítat každou korunu. I proto jsem se opozdila s placením nájmu. Potřebovala bych sehnat dočasnou půjčku 15 000 Kč na 3 měsíce, abych mohla zaplatit nájem. Pak už si to nějak pohlídám.

Půjčku bych se vám pokusila vrátit co nejdříve. Nějak to vymyslím, abych vám mohla splácet 5000 Kč měsíčně, takže bych to vrátila za 3 měsíce. Peníze ale potřebuji půjčit hodně rychle. Nemám už moc času.

Fakt netuším, co bych dělala, kdybych to nesehnala, a musela se vystěhovat. Nemám kam jinam jít. U rodičů se bydlet nedá. A peníze na zaplacení kauce v jiném bytě, také nedám dohromady. Takže se ani nemám kam jinam přestěhovat. Jít s malým dítětem nějak na ubytovnu, to by bylo peklo.

Moc vás prosím, pokud by byl někdo schopný půjčit 15 000 Kč mladé mamince s dítětem, jen na zaplacení nájmu – nechci peníze na žádné blbosti a zbytečnosti, tak se mi prosím, co nejdříve ozvěte. Byla bych vám strašně moc vděčná.

Prosím o info, jaké jsou možnosti získat půjčku 15000 Kč alespoň na 3 měsíce. Nechci ale určitě nic platit předem!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou