Půjčka 150 000 Kč i pro lidi po skončení insolvence (bez placení předem)

Hledám půjčku do 150 000 Kč, která by byla dostupná i pro lidi, co mají po skočení insolvence. Jsem samoživitelka se dvěma dětmi. Mám stálé zaměstnání a mohu splácet pravidelně každý měsíc 5000 Kč. Hledám půjčku bez placení předem, bez zástavy a bez ručitele, která by měla normální podmínky a rozumné úroky.

Zkouším najít nějakou solidní, rozumnou půjčku do 150 000 Kč, kterou by mohli získat i lidé, co mají po skončení insolvence (což je i můj případ). Peníze bych chtěla splácet formou pravidelných měsíčních splátek, do 5000 Kč měsíčně.

Budu upřímná, po několika negativních zkušenostech, ohledně půjčování peněz, jsem už poměrně hodně nedůvěřivá. Určitě nehledám půjčku, kde bych musela cokoliv platit předem.

Bohužel ale nemám možnost získat „normální“ půjčku od banky, a tak nemám moc možností. Počítám s tím, že budu muset zaplatit vyšší úroky. Pokud bych ale za půjčení peněz měla platit 100% úroky nebo i více, pak asi nemám zájem. Chci své finanční potíže řešit, a ne si způsobit ještě větší.

Potřebovala bych půjčit částku do 150 000 Kč, kterou potřebuji na konsolidaci různých finančních závazků, které se mi postupně nahromadily.

Před dvěma roky, mi skončila insolvence. Tehdy jsem měla dluhy okolo 300 000 Kč, které jsem nakonec skoro kompletně splatila.

Člověk by řekl, že jsem se z této zkušenosti už poučila, a že už si budu na finance dávat větší pozor. Snažím se o tom, je to ale složité. Jsem máma od dvou dětí, a jsem na vše sama. Poslední dva roky, to bylo kvůli COVIDu, a teď i kvůli válce na Ukrajině a inflaci, velmi složité.

Neutrácím za blbosti, nekouřím, skoro vůbec nepiju. Pracuji a snažím se žít normální život. Během posledních dvou let, jsem se ale bohužel dostala několikrát do situace, kdy jsem si akutně musela půjčit nějakou menší částku.

Nejprve jsem přišla o práci (už více než rok, ale pracuji v nové). Pak byly problémy s COVIDem. Musela jsem být často doma, kvůli své nemoci nebo kvůli dětem, které nechodily do školy (nemá mi je kdo hlídat). A tak se to postupně hromadilo. Teď do toho to zdražování a vše okolo.

Ty menší půjčky, které jsem si postupně vzala, jsou velmi nevýhodné, a já se jich potřebuji zbavit, jinak mě brzy stáhnou zase na dno. Potřebovala bych tedy cca 150 tisíc korun, ze kterých bych vyplatila všechny své závazky (část bych si nechala jako rezervu). Fakt nemíním peníze rozházet za blbosti.

Bohužel ale nemám co nabídnout jako ručení. Bydlím v obecním bytě (byt patří obci, já jsem v nájmu). Auto, které používám, je služební. Nemám žádný cenný majetek, a neznám nikoho, kdo by mi mohl ručit. Vzhledem ke skončené insolvenci, mi ještě pár roků nic nepůjčí ani banka.

Mám ale stabilní zaměstnání na HPP, které mohu doložit (výplatní pásky, smlouva, výpis z účtu, atd.). Smlouva je na dobu neurčitou. Mohu si dovolit splácet každý měsíc, splátku do 5000 Kč. Půjčku bych se určitě snažila splatit co nejdříve (3 – 4 roky, podle úroků).

Pokud je někdo schopný nabídnout půjčku i pro někoho, kdo má nedlouho po skončení insolvence, půjčku která by měla rozumné podmínky – bez placení poplatků předem, bez zástavy a s nějakým „normálním“ úrokem, tak se mi prosím určitě ozvěte. Budu vám moc vděčná.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou